Juniorská jarní halová hybernace

SK Joudrs, softball, Praha

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Přiblížil se konec zimní přípravy a juniorky se o víkendu 3.-4. března zúčastnily ženského halového turnaje na domácím hřišti. Bohužel, ne celý víkend šel podle plánu a náš tým stále řešil nemalé herní nedostatky, které se odrazily i na výsledku. Sobotní ráno jsme odstartovaly zápasem se zkušeným týmem SC Storms Řepy. Náš relativně mladý tým se ale se soupeřkami pral statečně. Skvělé zákroky polařek pomáhaly nadhazovačce a téměř neumožnily Storms skórovat. Ti nakonec, po tvrdém odpalu do vnějšího pole Joudrs, posunuly domů body dva. V následující směně se nám podařilo vyrovnat a tento stav trval až do závěrečného tie breaku. Tam naše obrana trochu polevila a inkasovala cenný bod, který nás nakonec stál těsné vítězství 3:2. Po nekonečně dlouhé přestávce jsme se na hřiště vrátily v tmavých dresech - čekal nás zápas s Joudrs Áčkem. Nadhazovačka A týmu nás celý zápas držela bez bodu a naše pálka byla takříkajíc bezzubá. Běžci na metách sice byli, ale nepodařilo se nám dovést útok do konce. Naopak od našich starších spoluhráček jsme inkasovaly hned na začátku jedenáct bodů. S Joudrs jsme nakonec prohrály vysoko, 13:0. Do třetího zápasu jsme vstoupily s nadějí, jelikož nás čekali Eagles. Ti na zápas přivezli rovněž poměrně mladý tým a zkušenější hráčky  nechaly odpočívat. Bohužel, našemu týmu se na pálce opět nedařilo a bez bodů se nevyhrává. Nadhazovačka podala skvělý výkon, ale pole ji v jednu chvíli udělalo několik fatálních chyb a my jsme dostaly rovnou čtyři body. To byl také konečný stav zápasu 4:0.

Na nedělní sraz jsme přišly dostatečně vyspané a připravené na zápas. Byly jsme odhodlané vyhrát zapas se Sabatem. Na zápas jsme přišly připravené, ovšem hned během první směny se nám nedařilo a dostaly jsme body. Ačkoliv se nám na pálce jsme konečně tlačily o něco více než předešlý den, a zaznamenaly jsme i nějaké hity, tak jsme dokázaly dát pouze jeden jediný bod. Skóre zápasu se nám již nepovedlo změnit, a tak zůstalo 5:1 ve prospěch týmu Sabatu. Na turnaji tak skončil náš tým na posledním, pátém místě. Nevěšíme však hlavu, chybami se obzvláště juniorský tým učí a budeme makat na tom, abychom do prvních jarních zápasů vkročily o něco větším přesvědčením a tahem na domácí metu ;).

Za tým juniorek Anička a Štěpa.

Jarní halová hybernaceJarní halová hybernaceJarní halová hybernace