Nábory

Benecko 2019

SK Joudrs, softball, Praha

AFTER PARTY aneb ohlédnutí za mistrovstvím světa v softballu mužů 2019

Zápisy Mikro - sportování pro nejmenší

NÁBORY PRO HOLKY I KLUKY

Ženy A - Pohár ČSA - vítězství je doma! Na evropský pohár se JEDE!

Doufejme, že jsme přestáli nejnebezpečnější část naší plavby. Ač jsme všichni věděli o nebezpečném zpěvu sirén, zlákaly nás ke svému ostrovu. Naštěstí jsme neztroskotali, jen jsme se nemohli vymanit z jejich libého zpěvu. Zachránit nás mohlo pouze splnění náročných úkolů za každého piráta-námořníka. Tím jsme získali vosk na špunty do uší a mohli jsme se vrátit na svou loď. Hm, zpěv to byl krásný, ještě teď se mi o něm zdá a vosk se mi nedaří z uší vyšťourat. No mejt to nebudu.

Další nástrahou pro naší posádku byl ostrov Příšer. Známý ve světě hamounů a mamonářů svými bohatými zásobami drahokamů a perel. Jen co jsme se vydali na ostrov se zvláštním leskem v oku, abychom si něco málo uhryzli z koláče bohatství, obklíčili naši loď roztodivné příšery a nechtěli nás pustit zpět na škuner s naším nákladem. Něco málo se nám podařilo propašovat, ale nebylo to jednoduché. Příšery byly hnusné, odporné, smradlavé, staré, ale hlavně ukrutně Rychlé. Navíc nám rozbily naše čluny pro vylodění z korábu na břeh, a proto jsme si museli vyrobit vory a jiná náhradní plavidla.

Cesta je dlouhá. Dnes jsme vypustili poštovní holuby se zprávou do našeho rodného přístavu. Morálku udržujeme krutými i méně krutými tresty. Vzpoura, zdá se, zatím nehrozí.

Dřevěná noha už nesvrbí, jen se mi do ní dal červotoč a dřevomorka. Je tu vlhko.

Nebezpečí vrcholíNebezpečí vrcholíNebezpečí vrcholí