Srpnové soustředění

SK Joudrs, softball, Praha
Začátkem srpna proběhlo v našem areálu již tradičně soustředění juniorů a kadetů, na kterém jsme měli za úkol odvést notný kus práce potřebný k zářnému finiši našich již velmi dobře rozjetých sezón. 
  I přes slabší docházku (chyběla zhruba třetina registrovaných hráčů) jsme dokázali vše potřebné zvládnout. Denní program nám předurčovalo nepříjemné tropické počasí. V takových vedrech byl i tento rozumně zvolený nenáročný režim vyčerpávající. Naštestí se trenérům podařilo do už tak kratkého časového úseku zakomponovat odpočinkový den, který připadl na středu. V tento den jsme si udělali různé teambuildingové akce - miniturnaj v beachvolejbale, který vyhrál tým Plážových Kovbojů a Lasergame, na který jsme se vydali odpoledne. Avšak dobrá nálada nepanovala jen v tento den. Každý večer jsme hráli velmi zábavné kolektivní hry – především pak hra na pantomimické zpodobnění vymyšleného příběhu se stala nezapomenutelným hitem, který jen tak něco netrumfne.
  Velký dík za toto soustředění patří Zdeňkovi Machovi a Pepovi Šulcovi jakožto trenérům, Františkovy Šťastenkovi a jeho catering teamu za bezchybné pohostinství a nakonec i samotným klukům, kteří dokázali udělat bezvadnou atmosféru a makali na 110%. 
-Jirka Pokorný-
Srpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředění