Srpnové soustředění

SK Joudrs, softball, Praha

Kadetky mladší: Vezeme na Joudrs bronz z Open Poháru ČSA U16

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY LÉTO 2020

SK Joudrs má široké zastoupení v holčičí i klučičí větvi ve výběrech a nominacích do mládežnických reprezentací

Začátkem srpna proběhlo v našem areálu již tradičně soustředění juniorů a kadetů, na kterém jsme měli za úkol odvést notný kus práce potřebný k zářnému finiši našich již velmi dobře rozjetých sezón. 
  I přes slabší docházku (chyběla zhruba třetina registrovaných hráčů) jsme dokázali vše potřebné zvládnout. Denní program nám předurčovalo nepříjemné tropické počasí. V takových vedrech byl i tento rozumně zvolený nenáročný režim vyčerpávající. Naštestí se trenérům podařilo do už tak kratkého časového úseku zakomponovat odpočinkový den, který připadl na středu. V tento den jsme si udělali různé teambuildingové akce - miniturnaj v beachvolejbale, který vyhrál tým Plážových Kovbojů a Lasergame, na který jsme se vydali odpoledne. Avšak dobrá nálada nepanovala jen v tento den. Každý večer jsme hráli velmi zábavné kolektivní hry – především pak hra na pantomimické zpodobnění vymyšleného příběhu se stala nezapomenutelným hitem, který jen tak něco netrumfne.
  Velký dík za toto soustředění patří Zdeňkovi Machovi a Pepovi Šulcovi jakožto trenérům, Františkovy Šťastenkovi a jeho catering teamu za bezchybné pohostinství a nakonec i samotným klukům, kteří dokázali udělat bezvadnou atmosféru a makali na 110%. 
-Jirka Pokorný-
Srpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředěníSrpnové soustředění