U11 a 2.liga žáků

SK Joudrs, softball, Praha

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

2.liga žáků na Joudrs
 
Tento víkend se ve Svoboda parku konalo 1. kolo softballu 2. ligy žáků. Kluci se v sestavě Tvrďas, Óňa, Fík, Pepíno, Fantík, Prokop, Táda, Steve, Katzíno, Pepa, Lukáš, Syky, Dáda a Jimmy potkali ve skupině s týmy Spectrum Praha a Pegas Sedlčany. Vývojem zápasů se ve třetím sobotním utkání střetli s Joudrs mladšími žáky. V prvním zápase jsme se utkali se silnými hráči Spectra Praha. Nejvíce kluky potrápil šikovný nadhazovač soupeře, Jan Mulač. I přesto se kluci drželi a tak konečný výsledek byl 7:2 pro Spectrum. Po několika hodinové pauze jsme hráli druhý zápas s týmem Pegas Sedlčany. Kluci měli dostatek času na trénování příhozů a odpalů a díky jejich větší soustředěnosti a zejména poslouchání rad trenérů během zápasu, vyhráli na Sedlčanami velkým rozdílem 17:1.
Na náš poslední sobotní zápas jsme si museli nějakou dobu počkat, protože kluci z Joudrs mladších žáků sehráli velmi dlouhé utkání s Falcons HK, které prohráli až v tie-breaku 18:19. Hned poté hráli s našimi kluky a i toto utkání skončilo velmi vyrovnaným výsledkem 11:10 pro tým U11. Tímto vítězstvím jsme zakončili naše sobotní zápolení a po úklidu areálu, jsme se všichni odebrali domů, abychom nabrali síly na další den. V neděli se všichni sešli s dobrou náladou k jedinému zápasu, ve kterém jsme bojovali o umístění s týmem ZŠ J. Wericha. Zápas se klukům povedl a doběhli si pro 12 bodů. V poli hráli velmi dobře, nenechali protihráče bodovat, a tak konečný výsledek byl 12:1 pro náš tým. V celkovém pořadí skončil tým U11 na 4. místě za účasti 9ti týmů.
 
Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří byli ochotni svůj volný víkend věnovat Joudrs a pomohli nám s pískáním a úpravami hřiště. Velké díky patří všem kadetům mladším kteří vypomohli s pískáním nejvíce. Kluci ještě jednou díky moc za to že jste nás v tom nenechali. 
nám s pískáním a úpravami hřiště. Jste skvělí .Tento víkend se ve Svoboda parku konalo 1. kolo softballu 2. ligy žáků.
Kluci se v sestavě Tvrďas, Óňa, Fík, Pepíno, Fantík, Prokop, Táda, Steve, Katzíno, Pepa, Lukáš, Syky,
Dáda a Jimmy potkali ve skupině s týmy Spectrum Praha a Pegas Sedlčany. Vývojem zápasů se ve
třetím sobotním utkání střetli s Joudrs mladšími žáky.
V prvním zápase jsme se utkali se silnými hráči Spectra Praha. Nejvíce kluky potrápil šikovný
nadhazovač soupeře, Jan Mulač. I přesto se kluci drželi a tak konečný výsledek byl 7:2 pro Spectrum.
Po několika hodinové pauze jsme hráli druhý zápas s týmem Pegas Sedlčany. Kluci měli dostatek času
na trénování příhozů a odpalů a díky jejich větší soustředěnosti a zejména poslouchání rad trenérů
během zápasu, vyhráli na Sedlčanami velkým rozdílem 17:1.
Na náš poslední sobotní zápas jsme si museli nějakou dobu počkat, protože kluci z Joudrs mladších
žáků sehráli velmi dlouhé utkání s Falcons HK, které prohráli až v tie-breaku 18:19. Hned poté hráli
s našimi kluky a i toto utkání skončilo velmi vyrovnaným výsledkem 11:10 pro tým U11. Tímto
vítězstvím jsme zakončili naše sobotní zápolení a po úklidu areálu, jsme se všichni odebrali domů,
abychom nabrali síly na další den.
V neděli se všichni sešli s dobrou náladou k jedinému zápasu, ve kterém jsme bojovali o umístění
s týmem ZŠ J. Wericha. Zápas se klukům povedl a doběhli si pro 12 bodů. V poli hráli velmi dobře,
nenechali protihráče bodovat, a tak konečný výsledek byl 12:1 pro náš tým.
V celkovém pořadí skončil tým U11 na 4. místě za účasti 9ti týmů.
Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří byli ochotni svůj volný víkend věnovat Joudrs a pomohli
nám s pískáním a úpravami hřiště. Jste skvělí .
U11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žákůU11 a 2.liga žáků