Žácí mladší: Devět statečných

SK Joudrs, softball, Praha

7. ročník JOUDRS INDOOR CUP U13 mix

Na co se můžeme těšit v zimě 2020?

Šťastný nový rok, zdraví, štěstí a ať Vás Joudrs baví!

Společenský večer udělal tečku za letošní sezónou…

Joudrs shání pomocníky - řemeslníky

Vánoční Joudrs Cup 2019

SK Joudrs má široké zastoupení v holčičí i klučičí větvi ve výběrech a nominacích do mládežnických reprezentací

Junioři: MISTŘI ČR ... Jako tým jsme odjížděli, jako tým jsme bojovali a jako tým jsme i vyhráli!

MČR žákyň U13 – zlatá medaile je ve správných rukou

JOUDRS PRAHA SLAVÍ ZLATÝ HATTRICK!

Nastal čas se trošku vrátit v čase ... AKCE TUNELY

NÁBORY PRO HOLKY I KLUKY

Ženy A - Pohár ČSA - vítězství je doma! Na evropský pohár se JEDE!

V první květnový víkend jsme se vydali na hřiště Storms v pražských Řepích na 2. kolo ligy žáků. Bohužel náš tým byl od začátku kvůli nemocem a dalším absencím oslaben pouze na devět hráčů. V základní skupině “B” nás čekal tým Radotína a Slavia VŠ Plzeň. Za normálních okolností máme v týmu 5 nadhazovačů a čtyři kečry. Bohužel na tento turnaj jsme vyrazili pouze s jedním kečrem a to byl Jimmy a na nadhozu se vystřídal Fantík a Tvrďas. Zbytek statečných byl ve složení Steve, Luky, Prokop, Pepíno, Páťa a Mára. Celý tým ale fungoval jako dobře namazaný stroj a protože jsme nemohli během turnaje střídat, cíl byl jasný - nikdo se nesmí zranit. Hned v prvním zápase nám ale zatrnulo - Páťa bojoval i se zaníceným palcem na noze a při zákroku v poli zavadil palcem o zem - s Radotínem jsme tedy dohráli v 8 statečných, ale věděli jsme, že se Páťa “kousne” a v dalším zápase nastoupí. Zápas jsme zvládli 8:3. Už si pomalu zvykáme na naše chladné deštivé víkendy a nejinak tomu bylo i v našem sobotním odpoledním zápase se Slavií Plzeň. Náš tým se i v tomto zápase popral o body a vítězství úspěšně, zvítězili jsme 7:4 a vážně jsme byli rádi, že promrzlí a deštěm zkropení můžeme odjet domů do tepla, protože další zápasy nás čekaly až v neděli.

Moc jsme si přáli, abychom se ve stejném složení sešli i v neděli - nakonec to dopadlo tak, že hráčů byl stejný počet, ale v realizačním týmu nám onemocněl coach Petr - několikátý studený víkend si tedy vybral svou daň. Jsme moc rádi, že našemu týmu pomohl další Petr, a to Tvrďas nejstarší, za což mu patří velký dík. Kluci tedy v neděli bojovali nejen za kluky, kteří se nemohli zúčastnit, ale i za svého trenéra. A nedělní první nedělní zápolení dopadlo opět velmi dobře - kluci bojovali opět statečně a přestože jsme určitě registrovali stále opakované chyby a chybičky, tak předvedli některé zákroky, za které se nemusí stydět. Tým z Mostu jsme porazili 4:0 a vyhlíželi jsme soupeře do finále. V odpoledním finálovém zápase jsme nastoupili proti tradičnímu soupeři a kamarádům z Chomutova. V tomto zápase jsme opět statečně bojovali na všech postech. Bohužel jedna šestibodová úspěšná směna soupeře dala podobu celkového výsledku 1:7 pro chomutovský tým Bobrů. Nic to ale nezměnilo na tom, že všem patří pochvala za bojovný a statečný výkon v průběhu celého víkendu.

Petr & Petr

Konečné pořadí 2.kolo liga žáků Severozápad - Storms Řepy   

  1. Sportclub 80 Chomutov  

  2. SK Joudrs Praha C  

  3. Slavia VŠ Plzeň  

  4. Painbusters Most  

  5. SK Kotlářka Praha  

  6. Radotínský sportovní klub

Žácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečnýchŽácí mladší: Devět statečných