Žákyně mladší - II. kolo PPž

SK Joudrs, softball, Praha

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Pražský přebor žákyň - žákyně mladší

Místo: Krč - Eagles

V druhém kole Pražského přeboru žákyň zavítal náš tým do Krče, kde má domovské hřiště Eagles Praha. Přes počáteční problémy, nebyl rozhodčí, operativně vyřešila Wendy, a v druhém zápase pak Honza, tímto jim oběma moc děkujeme, byl průběh obou zápasů, velmi podobný. Soupeř dováží body pouze po našich hrubkách v poli, zato náš útok naprosto dominuje. Zdobí nás především opravdu agresivní běh po metách, kdy se holkám snad 3x či 4x povedlo oběhnout mety, na ne úplně povedený odpal. Dalším naprosto zásadním rysem našeho týmu je opravdu, ale opravdu hlasité fandění …. Později příchozí naprosto přesně věděli na kterém hřišti se v Eagles parku hraje, a to ne díky navigačním tabulím, ale díky projevu z našeho dugoutu, který se nesl celým Krčským údolím. Výsledek domácím radost neudělal, čtyři body za dvě výhry směřují na JOUDRS. Přestože v paralelně hraných zápasech dvakrát vyhrály Piraně nad Storms, vedou naše děvčata Pražský přebor bez ztráty bodu. My diváci, fanoušci a podporovatelé týmu pevně věříme, že dámy formu udrží i v příštích zápasech nejen Pražského přeboru, ale zejména ve II. lize žákyň – divize západ. Tak na viděnou poslední dubnový víkend v Ledenicích, kde zahajujeme II. ligu. Holky držíme Vám palce,  JOUDRS OLÉÉÉÉ.

Žákyně mladší - II. kolo PPžŽákyně mladší - II. kolo PPžŽákyně mladší - II. kolo PPž