Ženy B - Jarní část sezóny úspěšně odehrána

SK Joudrs, softball, Praha

POZVÁNKA - Sezóna 2019 přichází

VALNÁ HROMADA KLUBU - 8.4.2019

Nějak rychle nám to uteklo ... V podstatě jsme se teprve pořádně rozjely a polovina sezóny už je za námi.

V soutěži, kterou hrajeme, tedy v Pražském přeboru máme 5 soupeřů, tzn. vždy 1x zápas doma + 1x zápas venku. V jarní části jsme měly odehrát  7 zápasů - zbylé 3 v podzimní části sezóny. Všechny zápasy, které jsme v jarní části sezóny odehrály jsme zakončovaly vítězně. Jediný soupeř, s kterým jsme nepoměřily síly byla Krč - jak domácí, tak venkovní zápas musel být odložen z důvodu počasí. V podzimní části nás tedy čeká 5 zápasů.

Po celou dobu se náš tým potýká s opravdu zásadním problémem - bude nás 9? Nebo alespoň 8?  Pouze v jednom zápase se nás sešlo 10, tzn. že jsme dokonce v průběhu zápasu hlásily střídání... Chtěla bych proto moc poděkovat Juniorkám, které nám pomáhaly doplnit náš tým.

Tak vzhůru k letnímu odpočinku, aby pak start po načerpání energie do podzimní části byl na podobné vlně jako v části jarní... Ikdyž u nás platí, není důležité vyhrát, ale hlavně se hodně nasmát a co nejvíc, hlavně se nezranit!!!

-ZuzkaC-

Ženy B - Jarní část sezóny úspěšně odehránaŽeny B - Jarní část sezóny úspěšně odehránaŽeny B - Jarní část sezóny úspěšně odehránaŽeny B - Jarní část sezóny úspěšně odehrána