Ženy B - Jarní část sezóny úspěšně odehrána

SK Joudrs, softball, Praha

Kadetky mladší: Vezeme na Joudrs bronz z Open Poháru ČSA U16

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY LÉTO 2020

SK Joudrs má široké zastoupení v holčičí i klučičí větvi ve výběrech a nominacích do mládežnických reprezentací

Nějak rychle nám to uteklo ... V podstatě jsme se teprve pořádně rozjely a polovina sezóny už je za námi.

V soutěži, kterou hrajeme, tedy v Pražském přeboru máme 5 soupeřů, tzn. vždy 1x zápas doma + 1x zápas venku. V jarní části jsme měly odehrát  7 zápasů - zbylé 3 v podzimní části sezóny. Všechny zápasy, které jsme v jarní části sezóny odehrály jsme zakončovaly vítězně. Jediný soupeř, s kterým jsme nepoměřily síly byla Krč - jak domácí, tak venkovní zápas musel být odložen z důvodu počasí. V podzimní části nás tedy čeká 5 zápasů.

Po celou dobu se náš tým potýká s opravdu zásadním problémem - bude nás 9? Nebo alespoň 8?  Pouze v jednom zápase se nás sešlo 10, tzn. že jsme dokonce v průběhu zápasu hlásily střídání... Chtěla bych proto moc poděkovat Juniorkám, které nám pomáhaly doplnit náš tým.

Tak vzhůru k letnímu odpočinku, aby pak start po načerpání energie do podzimní části byl na podobné vlně jako v části jarní... Ikdyž u nás platí, není důležité vyhrát, ale hlavně se hodně nasmát a co nejvíc, hlavně se nezranit!!!

-ZuzkaC-

Ženy B - Jarní část sezóny úspěšně odehránaŽeny B - Jarní část sezóny úspěšně odehránaŽeny B - Jarní část sezóny úspěšně odehránaŽeny B - Jarní část sezóny úspěšně odehrána