Vedení klubu

SK Joudrs, softball, Praha

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

Předseda klubu

Tomáš Kusý
Předseda klubu
Tomáš Kusý

Výbor klubu

Linda Rychlá
Člen výboru klubu
Linda Rychlá
Eva Rendlová
Člen výboru klubu
Eva Rendlová

Kontrolní komise

Magdaléna Loudová
Člen kontrolní komise
Magdaléna Loudová
Eva Rychtaříková
Člen kontrolní komise
Eva Rychtaříková
Ondřej Stroner
Člen kontrolní komise
Ondřej Stroner

Manažeři

Tomáš Kusý
Manažer sportu
Tomáš Kusý
Zuzana Stronerová
Manažer marketingu a propagace
Zuzana Stronerová
Lucie Janáčková
Hospodář
Lucie Janáčková
Pavel Lonk
Manažer areálu
Pavel Lonk

Šéfové sekcí

Ondřej Stroner
Šéf výkonnostní sekce Muži a Junioři
Ondřej Stroner
Zdeněk Mach
Šéf sekce chlapci
Zdeněk Mach
Tomáš Kusý
Šéf sekce ženy a dívky
Tomáš Kusý
Helena Novotná
Šéf sekce T-ball
Helena Novotná
Linda Rychlá
Šéf sekce Mikro
Linda Rychlá

Správci

Karolína Sklenářová
Správce Clubhousu
Karolína Sklenářová
Zuzana Stronerová
Joudrs krámek
Zuzana Stronerová
Jaroslav Dvořák
Správce areálu
Jaroslav Dvořák
Ivo Honar
Speciální práce v areálu
Ivo Honar

Koordinátoři

Jana Furková
Koordinátor náborů, školní ligy, školní kroužky
Jana Furková
Jitka Chaloupková
Koordinátor slowpitchové ligy
Jitka Chaloupková
Lenka Richterová
Koordinátor skóringu
Lenka Richterová
Klára Kubíková
Koordinátor turnajů
Klára Kubíková

Ženy A

Tomáš Kusý
Manažer
Tomáš Kusý
Jaroslav Maron
Asistent trenéra
Jaroslav Maron
Lucie Zappová
Asistent trenéra
Lucie Zappová
Radim Krušinský
Asistent trenéra
Radim Krušinský
Miroslav Wilda
Hlavní trenér
Miroslav Wilda
Gábina Linková
Scórer
Gábina Linková
Pavel Link
Asistent trenéra
Pavel Link

Muži A

Ondřej Stroner
Hlavní trenér
Ondřej Stroner
Radek Janoušek
Asistent trenéra
Radek Janoušek
Michal Mach
Asistent trenéra
Michal Mach
Zuzana Stronerová
Technická vedoucí
Zuzana Stronerová
Alf Nzambi
Hřišťák
Alf Nzambi

Ženy C

Zuzana Capíková
Hlavní trenér
Zuzana Capíková

Muži C

Jakub Stařík
Hlavní trenér
Jakub Stařík

Juniorky A

Tomáš Kusý
Hlavní trenér
Tomáš Kusý
Tomáš Sobotka
Asistent trenéra
Tomáš Sobotka
Jaroslav Maron
Asistent trenéra
Jaroslav Maron
Klára Patlichová
Psycholog
Klára Patlichová
Monika Trnková
Asistent trenéra
Monika Trnková
Radim Krušinský
Asistent trenéra
Radim Krušinský
Jitka Chaloupková
Technická vedoucí
Jitka Chaloupková
Eva Rendlová
Asistent trenéra
Eva Rendlová
Lenka Tobola
Asistent trenéra
Lenka Tobola

Junioři A

Iva Menšíková
Hlavní trenér
Iva Menšíková
Jitka Chaloupková
Technická vedoucí
Jitka Chaloupková

Juniorky B

Jana Jasanská
Hlavní trenér
Jana Jasanská
Tomáš Jasanský
Asistent trenéra
Tomáš Jasanský
Albert Menšík
Asistent trenéra
Albert Menšík
Petra Dudová
Technická vedoucí
Petra Dudová
Štěpánka Kostinová
Asistent trenéra
Štěpánka Kostinová

Kadetky A

Zdeněk Beránek
Hlavní trenér - manažer
Zdeněk Beránek
Daniel Tobola
Hlavní trenér
Daniel Tobola
Josef Brož
Asistent trenéra
Josef Brož
Tomáš Sobotka
Asistent trenéra
Tomáš Sobotka
Petr Boháč
Technický vedoucí
Petr Boháč
Tomáš Kusý
Asistent trenéra
Tomáš Kusý
Tonda Chaloupka
Asistent trenéra
Tonda Chaloupka
Eva Rychtaříková
Asistent trenéra
Eva Rychtaříková
Vladimír Kaňka
Asistent trenéra - skaut
Vladimír Kaňka
Bára Rakušanová
Asistent trenéra
Bára Rakušanová
 Petra Balounová
Fyzioterapie
Petra Balounová
Milan Soukup
Asistent trenéra
Milan Soukup

Kadetky mladší

Vilém Sládek
Hlavní trenér
Vilém Sládek
Julie Coufalová
Asistent trenéra
Julie Coufalová
Lenka Rubešová
Technická vedoucí
Lenka Rubešová
Radka Neubertová
Asistent trenéra
Radka Neubertová

Kadeti A

Ondřej Stroner
Hlavní trenér
Ondřej Stroner
Vincent Karger
Asistent trenéra
Vincent Karger
Michal Mach
Asistent trenéra
Michal Mach
Zdeněk Mach
Asistent trenéra
Zdeněk Mach
Jannis El Amin
Asistent trenéra
Jannis El Amin
Vendula Wenclová
Technická vedoucí
Vendula Wenclová
Jan Svatoň
Asistent trenéra
Jan Svatoň

Kadeti B

Magdaléna Loudová
Hlavní trenér
Magdaléna Loudová
Barbora Hoffmanová
Asistent trenéra
Barbora Hoffmanová
Zdeňka Průšová
Technická vedoucí
Zdeňka Průšová
Adam Vavrečka
Asistent trenéra
Adam Vavrečka
Michal Mach
Asistent trenéra
Michal Mach
Radek Šmejkal
Asistent trenéra
Radek Šmejkal

Žákyně starší

Ondřej Frýba
Hlavní trenér
Ondřej Frýba
Jan Kalina
Asistent trenéra
Jan Kalina
Adéla Linková
Asistent trenéra
Adéla Linková
Stanislav Horák
Asistent trenéra
Stanislav Horák
Markéta Sýkorová
Technická vedoucí
Markéta Sýkorová

Žákyně mladší

Julie Coufalová
Hlavní trenér
Julie Coufalová
Lucie Vimrová
Asistent trenéra
Lucie Vimrová
Adéla Linková
Asistent trenéra
Adéla Linková
Jiří Dostál
Asistent trenéra
Jiří Dostál
Pavel Červinka
Asistent trenéra
Pavel Červinka

Žáci A

Michal Mach
Hlavní trenér
Michal Mach
Martina Macháčková
Hlavní trenér - manažer
Martina Macháčková
Julie Coufalová
Asistent trenéra
Julie Coufalová
Libor Koudelka
Asistent trenéra
Libor Koudelka
Karolína Nosková
Asistent trenéra
Karolína Nosková
Ondra Vestfál
Asistent trenéra
Ondra Vestfál
Tomáš Kadeřábek
Asistent trenéra
Tomáš Kadeřábek
Zdeňka Průšová
Technická vedoucí
Zdeňka Průšová

Žáci B

Michal Mach
Hlavní trenér
Michal Mach
Julie Coufalová
Asistent trenéra
Julie Coufalová
Martina Macháčková
Hlavní trenér - manažer
Martina Macháčková
Ondřej Vestfál
Asistent trenéra
Ondřej Vestfál
Libor Koudelka
Asistent trenéra
Libor Koudelka
Karolína Nosková
Asistent trenéra
Karolína Nosková
Tomáš Kadeřábek
Asistent trenéra
Tomáš Kadeřábek
Karolína Sklenářová
Technická vedoucí
Karolína Sklenářová

U 11 žáci

Helena Novotná
Hlavní trenér-vedení týmu
Helena Novotná
Veronika Jiravová
Technická vedoucí
Veronika Jiravová
Jakub Nebesář
Asistent trenéra
Jakub Nebesář
Ema Rubešová
Asistent trenéra
Ema Rubešová
Barbora Capíková
Asistent trenéra
Barbora Capíková
Karolína Domesová
Asistent trenéra
Karolína Domesová
Zuzana Dudová
Asistent trenéra
Zuzana Dudová

Coachball

Helena Novotná
Hlavní trenér
Helena Novotná
Adéla Sobotková
Asistent trenéra
Adéla Sobotková
Karolína Frýbová
Asistent trenéra
Karolína Frýbová
Filip Hanzl
Technický vedoucí
Filip Hanzl
Petr Jelínek
Asistent trenéra
Petr Jelínek
Michaela Dostálová
Asistent trenéra
Michaela Dostálová

Tball

Helena Novotná
Hlavní trenér
Helena Novotná
Ondra Vestfál
Asistent trenéra
Ondra Vestfál
Martina Dostálová
Asistent trenéra
Martina Dostálová
Petr Uhlíř
Asistent trenéra
Petr Uhlíř
Lucie Hudíková
Asistent trenéra
Lucie Hudíková
Klára Kubíková
Asistent trenéra
Klára Kubíková
Martin Kubík
Asistent trenéra
Martin Kubík
Bára Capíková
Asistent trenéra
Bára Capíková

Mikro

Linda Rychlá
Hlavní trenér
Linda Rychlá
Petra Balounová
Asistent trenéra
Petra Balounová
Katka Růžičková
Asistent trenéra
Katka Růžičková
Eva Šulcová
Asistent trenéra
Eva Šulcová
Kája Průšková
Asistent trenéra
Kája Průšková
Magdaléna Loudová
Technická vedoucí
Magdaléna Loudová
Jirka "Bodlina" Bodlák
Asistent trenéra
Jirka "Bodlina" Bodlák
Petra Tylichová
Asistent trenéra
Petra Tylichová
Petra Mikulčíková
Asistent trenéra
Petra Mikulčíková
Jirka Peroutka
Asistent trenéra
Jirka Peroutka
Jana Chroustová
Asistent trenéra
Jana Chroustová
Martina Dostálová
Asistent trenéra
Martina Dostálová
Martina Mindžaková
Asistent trenéra
Martina Mindžaková
Martina Kovaříková
Asistent trenéra
Martina Kovaříková