Vedení klubu

SK Joudrs, softball, Praha

Vánoční Joudrs Cup U13 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

STÁLE PŘIJÍMÁME DĚTI OD 3 LET DO MIKRO TÝMU pro školní rok 2022/2023

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

Předseda klubu

Tomáš Kusý
Předseda klubu
Tomáš Kusý

Výbor klubu

Linda Rychlá
Člen výboru klubu
Linda Rychlá
Eva Rendlová
Člen výboru klubu
Eva Rendlová

Kontrolní komise

Magdaléna Loudová
Člen kontrolní komise
Magdaléna Loudová
Eva Rychtaříková
Člen kontrolní komise
Eva Rychtaříková
Ondřej Stroner
Člen kontrolní komise
Ondřej Stroner

Manažeři

Tomáš Kusý
Manažer sportu
Tomáš Kusý
Zuzana Stronerová
Manažer marketingu a propagace
Zuzana Stronerová
Lucie Janáčková
Hospodář
Lucie Janáčková
Pavel Lonk
Manažer areálu
Pavel Lonk

Šéfové sekcí

Ondřej Stroner
Šéf výkonnostní sekce Muži a Junioři
Ondřej Stroner
Zdeněk Mach
Šéf sekce chlapci
Zdeněk Mach
Tomáš Kusý
Šéf sekce ženy a dívky
Tomáš Kusý
Helena Novotná
Šéf sekce T-ball
Helena Novotná
Linda Rychlá
Šéf sekce Mikro
Linda Rychlá

Správci

Karolína Sklenářová
Správce Clubhousu
Karolína Sklenářová
Zuzana Stronerová
Joudrs krámek
Zuzana Stronerová
Jaroslav Dvořák
Správce areálu
Jaroslav Dvořák
Ivo Honar
Speciální práce v areálu
Ivo Honar

Koordinátoři

Jana Furková
Koordinátor náborů, školní ligy, školní kroužky
Jana Furková
Jitka Chaloupková
Koordinátor slowpitchové ligy
Jitka Chaloupková
Lenka Richterová
Koordinátor skóringu
Lenka Richterová
Klára Kubíková
Koordinátor turnajů
Klára Kubíková

Ženy A

Miroslav Wilda
Hlavní trenér
Miroslav Wilda
Tomáš Kusý
Manažer
Tomáš Kusý
Jaroslav Maron
Asistent trenéra
Jaroslav Maron
Radim Krušinský
Asistent trenéra
Radim Krušinský
Gábina Linková
Scórer
Gábina Linková
Pavel Link
Asistent trenéra
Pavel Link

Muži A

Ondřej Stroner
Hlavní trenér
Ondřej Stroner
Radek Janoušek
Asistent trenéra
Radek Janoušek
Michal Mach
Asistent trenéra
Michal Mach
Zuzana Stronerová
Technická vedoucí
Zuzana Stronerová
Alf Nzambi
Hřišťák
Alf Nzambi

Ženy C

Zuzana Capíková
Hlavní trenér
Zuzana Capíková

Juniorky A

Tomáš Kusý
Hlavní trenér
Tomáš Kusý
Tomáš Sobotka
Asistent trenéra
Tomáš Sobotka
Jaroslav Maron
Asistent trenéra
Jaroslav Maron
Monika Trnková
Asistent trenéra
Monika Trnková
Radim Krušinský
Asistent trenéra
Radim Krušinský
Jitka Chaloupková
Technická vedoucí
Jitka Chaloupková
Eva Rendlová
Asistent trenéra
Eva Rendlová
Lenka Tobola
Asistent trenéra
Lenka Tobola

Junioři A

Iva Menšíková
Hlavní trenér
Iva Menšíková
Michal Mach
Asistent trenéra
Michal Mach
Alexandr Štrouchal
Asistent trenéra
Alexandr Štrouchal
Jitka Chaloupková
Technická vedoucí
Jitka Chaloupková

Kadetky A

Lucie Zappová
Hlavní trenér
Lucie Zappová
Julie Coufalová
Trenér kečrů
Julie Coufalová
Vladimír Kaňka
Asistent trenéra - skaut
Vladimír Kaňka
Petr Boháč
Technický vedoucí
Petr Boháč
Kateřina Růžičková
Asistent trenéra
Kateřina Růžičková
 Petra Balounová
Fyzioterapie
Petra Balounová
Klára Patlichová
Psycholog
Klára Patlichová
Milan Soukup
Asistent trenéra
Milan Soukup

Kadetky mladší

Ondřej Frýba
Hlavní trenér
Ondřej Frýba
Tomáš Frýdl
Asistent trenéra
Tomáš Frýdl
Jan Kalina
Asistent trenéra
Jan Kalina
Radka Neubertová
Asistent trenéra
Radka Neubertová
Markéta Sýkorová
Technická vedoucí
Markéta Sýkorová
Vilém Sládek
Asistent trenéra
Vilém Sládek
Stanislav Horák
Asistent trenéra
Stanislav Horák
Zdeněk Beránek
Manažer týmu
Zdeněk Beránek
Tonda Chaloupka
Asistent trenéra
Tonda Chaloupka

Kadeti A

Ondřej Stroner
Hlavní trenér
Ondřej Stroner
Vincent Karger
Asistent trenéra
Vincent Karger
Michal Mach
Asistent trenéra
Michal Mach
Iva Šarkeziová
Technická vedoucí
Iva Šarkeziová
Zdeněk Mach
Asistent trenéra
Zdeněk Mach
Jannis El Amin
Asistent trenéra
Jannis El Amin
Jan Svatoň
Asistent trenéra
Jan Svatoň

Kadeti B

Libor Koudelka
Hlavní trenér
Libor Koudelka
Veronika Jiravová
Technická vedoucí
Veronika Jiravová
Kateřina Mrázová
Asistent trenéra
Kateřina Mrázová
Tomáš Mach
Asistent trenéra
Tomáš Mach
Albert Menšík
Asistent trenéra
Albert Menšík
František Jelínek
Asistent trenéra
František Jelínek

Žákyně

Julie Coufalová
Hlavní trenér
Julie Coufalová
Lucie Vimrová
Technická vedoucí
Lucie Vimrová
Adéla Linková
Asistent trenéra
Adéla Linková
Jiří Dostál
Asistent trenéra
Jiří Dostál
Pavel Červinka
Asistent trenéra
Pavel Červinka

Žáci A

Martina Macháčková
Hlavní trenér
Martina Macháčková
Julie Coufalová
Asistent trenéra
Julie Coufalová
Karolína Domesová
Asistent trenéra
Karolína Domesová
Karolína Nosková
Asistent trenéra
Karolína Nosková
Ema Rubešová
Asistent trenéra
Ema Rubešová
Jan Beneš
Asistent trenéra
Jan Beneš
Barbora Hoffmanová
Asistent trenéra
Barbora Hoffmanová
Jakub Nebesář
Asistent trenéra
Jakub Nebesář
Michal Vavrečka
Asistent trenéra
Michal Vavrečka
Karolína Sklenářová
Technická vedoucí
Karolína Sklenářová

Žáci B

Martina Macháčková
Hlavní trenér
Martina Macháčková
Karolína Domesová
Asistent trenéra
Karolína Domesová
Barbora Hoffmannová
Asistent trenéra
Barbora Hoffmannová
Karolína Nosková
Asistent trenéra
Karolína Nosková
Ema Rubešová
Asistent trenéra
Ema Rubešová
Jakub Nebesář
Asistent trenéra
Jakub Nebesář
Karolína Sklenářová
Technická vedoucí
Karolína Sklenářová
Julie Coufalová
Asistent trenéra
Julie Coufalová
Jan Beneš
Asistent trenéra
Jan Beneš
Michal Vavrečka
Asistent trenéra
Michal Vavrečka

U 11

Filip Hanzl
Hlavní trenér
Filip Hanzl
Michaela Dostálová
Technická vedoucí
Michaela Dostálová
Kateřina Mrázová
Asistent trenéra
Kateřina Mrázová
Anna Haincová
Asistent trenéra
Anna Haincová
Petr Jelínek
Asistent trenéra
Petr Jelínek
Martina Košanová
Asistent trenéra
Martina Košanová
Adéla Sobotková
Asistent trenéra
Adéla Sobotková

Coachball U10

Karolína Herinková
Hlavní trenér
Karolína Herinková
Petr Uhlíř
Asistent trenéra
Petr Uhlíř
Lucie Hudíková
Asistent trenéra
Lucie Hudíková
Karolína Frýbová
Asistent trenéra
Karolína Frýbová
Aneta Mrázová
Asistent trenéra
Aneta Mrázová
Julie Onderková
Asistent trenéra
Julie Onderková
David Novotný
Asistent trenéra
David Novotný
Klára Kubíková
Technická vedoucí
Klára Kubíková
Martina Dostálová
Asistent trenéra
Martina Dostálová
Martin Kubík
Asistent trenéra
Martin Kubík
Tomáš Herle
Asistent trenéra
Tomáš Herle

Tball

Helena Novotná
Hlavní trenér
Helena Novotná
David Novotný
Asistent trenéra
David Novotný
Karolína Frýbová
Asistent trenéra
Karolína Frýbová
Sofie Kocurková
Asistent trenéra
Sofie Kocurková
Julie Onderková
Asistent trenéra
Julie Onderková
Ivana Zaspalová
Technická vedoucí
Ivana Zaspalová
Barbora Nádvorníková
Asistent trenéra
Barbora Nádvorníková
Aneta Mrázová
Asistent trenéra
Aneta Mrázová

Mikro

Petra Balounová
Asistent trenéra
Petra Balounová
Katka Růžičková
Asistent trenéra
Katka Růžičková
Eva Šulcová
Asistent trenéra
Eva Šulcová
Magdaléna Loudová
Technická vedoucí
Magdaléna Loudová
Petra Tylichová
Asistent trenéra
Petra Tylichová
Jirka Peroutka
Asistent trenéra
Jirka Peroutka
Jindřich Deutsch
Asistent trenéra
Jindřich Deutsch
Martina Mindžaková
Asistent trenéra
Martina Mindžaková
Linda Rychlá
Hlavní trenér
Linda Rychlá
Barbora Nádvorníková
Asistent trenéra
Barbora Nádvorníková
Martina Kovaříková
Asistent trenéra
Martina Kovaříková
Matěj Rychlý
Asistent trenéra
Matěj Rychlý