Pozvanka na ukazkove treninky zari 2017

ME Junioři

SK Joudrs, softball, Praha

ZMĚNA VSTUPU DO AREÁLU

Ženy A: Patříme mezi evropskou špičku, z Premiere Cupu jsme přivezly bronz

4. ročník Mezinárodní Joudrs Cup U17

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Nadhazovací lekce pro všechny úrovně s Alyson

Angličina s Alyson pro rodiče Mikro

Anglická konverzace s Alyson rodilou mluvčí

Nadhazovací kemp s Alyson

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Mistrovství Evropy Juniorů a Mistrovství Evropy Kadetů 2017


Pořadatelství Mistrovství Evropy juniorů a Mistrovství Evropy kadetů se pro rok 2017 podařilo získat našemu klubu SK Joudrs Praha, která se budou konat ve stejném termínu. Budeme mít vůbec poprvé příležitost na Joudrs půdě fandit chlapeckým výběrům a podpořit je v bojích o medaile.

Oba turnaje se uskuteční ve dnech 24. – 29. 7. 2017 na našich hřištích. To se samozřejmě neobejde bez práce dobrovolníků, kteří jsou ochotni s organizací turnaje pomoci. Pokud byste chtěli b...ýt „u toho“ a stát se součástí celého turnaje, nabízíme vám možnost stát se na celý turnaj členem pořadatelského týmu.

Členové tohoto týmu budou zajišťovat upravování hřišť k zápasům, sbírání foulballů, organizační výpomoc s týmy, logistické záležitosti, komentování zápasů, fotografování, zapisování zápasů (skóreři), zajišťování diváckého servisu apod. Nejde o činnosti složité, stačí mít jen zájem pomoci a věnovat na uvedené dny svůj čas. K jednotlivým činnostem vás samozřejmě zaučíme.

Na oplátku vám kromě jistě skvělého softballového zážitku poskytneme 1 teplé jídlo denně, vodu, kávu, čaj po celý den, pořadatelské tričko a pro zájemce případně ubytování v tělocvičně přímo v areálu turnaje.

V případě, že máte zájem přispět svou dobrovolnickou činností ke zdárnému průběhu turnaje, ozvěte se mi prosím co nejdříve. Dobrovolníků není nikdy dost

Za pořadatele

Eva Rendlová

tel:  737 941 823

 

ME Juniorů a KadetůME Juniorů a Kadetů