10. 10. 2021 nás čeká softballový turnaj pro veřejnost Sportuje celá Praha 8 2021

Bohnický softbalový klub Joudrs Praha bude hostit Mistrovství Evropy žen do 18 let.

16. Mistrovství Evropy žen do 18 let bude letos k vidění ve Svoboda parku  - SK Joudrs Praha. Hlavním trenérem týmu juniorek je Tomáš Kusý, který je zároveň i předseda klubu Joudrs. V loňské extralize juniorek náš tým zvítězil systémem start cíl a bez jediné prohry, není proto divu, že v širším výběru ČR reprezentace je hned 10 hráček Joudrs.

Na šampionát se přihlásilo 16 evropských týmů a to Itálie, Česká republika, Holandsko, Německo, Velká Británie, Francie, Rusko, Španělsko, Ukrajina, Dánsko, Chorvatsko, Polsko, Izrael, Řecko, Rakousko, Švédsko a Turecko.

Turnaj proběhne od 19. – 24. 7. 2021 a po úvodních kláních ve skupinách uvidíme ve Svoboda parku i medailové zápasy. Největšími favoritkami kromě českého výběru jsou i Italky, výběr Nizozemí a Ruska. Naše holky budou potřebovat velkou podporu.

Spolupořadatelem této nádherné akce je