2.liga, 2.víkend

První víkendový duel pro nás znamenal první výjezd ven - do Radotína. Také první letošní status "hosté". Do prvníhu zápasu jsme vstoupili agresivně, což se nám, musím říct, zatím letos velmi daří. Hned jsme šli do vedení 3:0. V druhé směně jsme se jaksi ale propadli a nemohli se vyhrabat. Každý někdy zažil tu směnu, která prostě nemůže a nemůže skončit. Tohle byla přesně ona. Ale zabrali jsme a konečně se zase dostali do útoku, tentokrát za stavu 3:7. Tak holt nabušíme! A tak se stalo. Další průběh zápasu byl divácky podobně jako začátek velmi zajímavý. Lítalo mnoho odpalů, zase se nám podařilo vytáhnout pár zákroků z vyšší úrovně (Ivčiny rozehry navíc, ze kterých jsou auty, Majky zákrok v zadním). Kamča házela parádně, i přesto, že během skoku zakopávala o železnou tyč trčící ze země asi metr před prknem, Janča taky svoje nadhozy perfetně umisťovala. Věrka čtyřikrát naběhla ulejvku a čtyřikrát byla luxusně "safe" (když se na ni popáté stáhli, propálila je na devítku). I Radotínské holky nás ale párkrát protáhly a bouchly do míče. Skóre se přehupovalo tam a zpět. Dotáhli jsme je, pak posunuli skoróre na devět bodů, oni dotáhli a tak pořád dokola. Do poslední směny jsme šli za stavu 11:11. My ještě radši přidali další dva body, ať to není drámo. Stačily bohatě, Radotín už neskóroval.
Po celou dobu zápasu koučoval Radotínské hráčky jejich trenér z pozice diváka - za plotem vedle dugoutu. Proto jsme se letos poprvé setkali i problematikou pravidel našeho sportu...Vždyť Johny si kvůli hernímu řádu vzal i kšiltovku!

V druhém zápase se mnoho nestihlo stát, protože se začalo blýskat a přicházel obrovský temný mrak. Ve druhé směně byl zápas přerušen kvůli bleskům a potom, co déšť totálně hřiště utopil, také odložen.

V neděli jsme se vrátili na domácí půdu a postavili se Eagles. Nebudu zdlouhavě popisovat oba zápasy, jelikož byly velice podobné. Akorát jsme si se soupeři prohodili role. První jsme prohráli 5:10, druhý vyhráli 9:5. V prvním zápase jsme se neuměli dostatečně prosadit na Verču Skalickou, jejíž nadhozy nejsou ani extra přesné, ani rychlé, ale spíše různě rychlé. Navíc se nám v poli nahromadily chyby a klesa nám sebejistota. V druhém jsme se prosadili na pálce slušně, jak říkala Kamča: "Holky, ty jo, mě to tak pálí!". Tentokrát jsme s nadhozy a jejich rychlostí i umístěním čarovali my - zase ta Kamča...Nakonec nemohu nevyzdvihnout Lůcy rybu na sedmičce (v prvním nedělnm zápase). Tleskali všichni!! My, tribuna, soupeři...Akorát, Lůco, teď to po tobě budeme chtít neustále.
Tentokrát patří velký dík divákům našeho nedělního klání. Bylo vás tam docela dost, díky za to, hned se nám líp hrálo!!!

Nakonec vlastně hodnotíme víkend úspěšně, protože máme ze tří zápasů dvě výhry. Jen počkej, Radotíne, až si to rozdáme. A jen počkej, druhá ligo, jak bude vypadat tabulka potom.

hn6