5. ročník Memoriálu Mikea Stapletona 2021

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

5. ročník Memoriálu Mikea Stapletona bude letos setkáním týmů po sezóně a prvním startem nové reprezentace.

5. ročník pod názvem Memoriál Mikea Stapletona, 8. ročník celkově

Ve dnech 22. - 24. října pořádá Softballový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic již 5. ročník Memoriálu Mikea Stapletona (5. ročník pod názvem Memoriál Mikea Stapletona, 8. ročník celkově)

Letošní ročník už má třetí termín, musel být kvůli koronaviru přesunut na srpen a následně přesunut na říjen a tentokrát kvůli vytíženosti ucházejícím se týmům (softballové léto akcemi praskalo „ve švech“).

Ani letos bohužel nebude se zahraniční účastí díky stálým korona virovým světovým opatřením, které neumožní účast pozvaným týmům Nového Zélandu, Dánska a ani Izraeli.

I tak ale turnaj neztratil na prestiži. V kategorii U19 se kromě dvou týmů reprezentace objeví ještě domácí Joudrs Praha a Hroši z Havlíčkova Brodu. Na turnaji kategorie U16 se představí výběry domácích Joudrs, Břeclavi a pražského Spectra.

„Jsem rád, že jsme tento turnaj udrželi. Je to velmi důležité do příštích let a ukazuje to, že i přes velmi složité podmínky jsme schopni fungovat a zajistit rozvoj mládeže, hru, poznávaní se a hlavně zážitky, na kterých by, jak sport, tak celá společnost měla stát. Bohužel přes přísná nastavení stále nejsme schopni dostat jsem zahraniční týmy, i když ty o to velmi stojí“ říká ředitel turnaje Ondřej Stroner.

Seznam účastníků turnaje Memoriálu Mikea Stapletona 2021:

Kategorie U16:

SK Joudrs Praha Orange, SK Joudrs Praha Navy, Locos Břeclav, Spectrum Praha

Kategorie U19:

Reprezentace U18 Navy, Reprezentace U18 White, SK Joudrs Praha, Hroši Havlíčkův Brod

Turnaj začíná v pátek 22. 10. 2021 od 17:00 prvním zápasem a hrát se bude po všechny dny na dvou hřištích Joudrs ve Svoboda parku, Dolákova 555/1, Praze 8 - Bohnice.

Mike Stapleton (1948 - 2015)
Člověk, který český mužský softball proměnil ve světově konkurenceschopný. Člen české, evropské i světové softballové síně slávy. Pod vedením MikeaČeši poprvé v historii získali v roce 1997 titul mistrů Evropy a v roce 1999 prvenství obhájili. 6. místo z mistrovství světa 2000, ke kterému naši reprezentaci Mike dovedl, je do dnes nejlepším umístěním, kterého kdy český softballový národní tým v dospělé kategorii dosáhl.

„Mike nás naučil věřit ve svůj výkon a zvykat si na stresové situace bez stresu. Naučil nás hrát při těžkých situacích ještě líp než jindy. Úplný obrat mentality.“ Radek Janoušek

Tuto akci finančně podporuje

Poděkování partnerům akce:

Play-Ball.cz za ceny do turnaje a společnosti Porsche Praha - Prosek za zajištění dopravy týmů

Turnaj má svůj profil na FB stránkách Mike Stapleton Memorial

5. ročník Memoriálu Mikea Stapletona 20215. ročník Memoriálu Mikea Stapletona 2021