9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

Poslední květnové dny byly k vidění ve Svoboda parku zápasy devátého ročníku Memoriálu Mikea Stapletona.

Letošní ročník jsme přivítali po dvouleté odmlce i zahraniční týmy z izraelského klubu Gezer. Na turnaj přijeli rovnou se dvěma týmy. Na ostatní zahraniční týmy si musíme ještě počkat… Ale ani tak turnaj neztrácí na prestiži.

Na dvou hřištích se odehrálo krásných 26 zápasů.

Na turnaji se v kategorii U18 představili 4 týmy

Reprezentace ČR do 18 let, Žraloky z Ledenic, Hroši z Havlíčkova Brodu a domácí tým SK Joudrs Praha.

V kategorii U16 se představilo hned 6 týmů z toho dva zahraniční z Izraele - Gezer A a Gezer 1, Žraloci Ledenice, Hroši Havlíčkův Brod, Sk Joudrs Praha Orange, Sk Joudrs Praha Navy

Chtěl bych poděkovat všem, kteří tento turnaj pomohli založit, budovat a mají zásluhu na tom, že funguje.  Zážitky z těchto turnajů překonají všechny časy a vzpomínky a prožitky si budou kluci pamatovat navždy. Třeba díky tomu budou v softballe pokračovat...

Poděkování patří i všem, kteří pomohli s organizací. Skvělý servis na hřištích při letošním ročníku poskytly Kadetky mladší a Žákyně starší!

A jak to všechno dopadlo?

U16 konečné pořadí:

1.SK Joudrs Praha Navy

2.Žraloci Ledenice

3.SK Joudrs Praha Orange

4. Hroši Havlíčkův Brod

5.  Gezer1 (ISR)

6.  GezerA (ISR)U16 konečné pořadí:

U18 konečné pořadí:

1.Žraloci Ledenice

2.SK Joudrs Praha

3.Hroši Havlíčkův Brod

4.  Reprezentace U18

Individuální ocenění získali:

Nejužitečnější hráč U18:  František Mikeš - SK Joudrs Praha

Nejlepší nadhazovač U18 : Vilém Bártík – Žraloci Ledenice

Nejužitečnější hráč U16: Nazar Yezerskyy– SK Joudrs Praha Navy

Nejlepší nadhazovač U16: Hynek Míka - Žraloci Ledenice

Gratulujeme!!!

Ceny do turnaje věnovala společnost Play-Ball.cz

Tuto akci finančně podpořil:

Krásné fotografie od Martiny Macháčkové můžete vidět na Softball Photos nebo ve fotogalerii Joudrs na FLICKR

Pro všechny infromace, fotky a vše ostatní sledujte FB a Instagram Mike Stapleton Memorial

Příští rok nás čeká 10. ročník ….

už teď se na něj těšíme

Ondra a Zuzka Stronerovi

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?