Áčko bilance z víkendu - 3 výhry a jedna oslava

V prvním sobotním zápase se na prkno postavila Alyson a krčské pálkařky v první polovině k ničemu moc nepustila. Zato našemu útoku se podařilo hned v první směně nabrnknout 6 bodů, což se ukázalo jako rozhodující. Naše zbývající útoky sice vyšly naprázdno a Eagles se podařilo v páté a sedmé směně dvakrát skórovat, ale jednalo se pouze o upravení výsledku na konečných 6:4 v náš prospěch.

Druhý zápas byl o poznání dramatičtější. Eagles šli do vedení ve třetí směně po sérii několika zaváhání v obraně. Náš útok bohužel nedokázal odpovědět a soupeřkám se dokonce v následující směně podařilo náskok navýšit na 4:0 po trojmetovém odpalu Barbory Dědkové. Na to už naše pálky nastěstí reagovaly smrští útočných i sebeobětovacích ulejvek, kterými donutily obranu Eagles k chybám a dovezly tak dva cenné body. V šesté směně oba týmy ještě přidaly po bodu, ale na naší straně jich přecijen bylo o dva méně a tak prohráváme 3:5.

V neděli si nadhazovačky podělily zápasy obráceně - začal Zapp a statečně držela Kotlářku až do konce zápasu. Našemu útoku se podařilo hned v první směně dvakrát skórovat a toto hubené vítězství jsme uhájili až do konce. Do druhého zápasu jako bychom si vzaly k srdci Tomova slova o tom, že je potřeba zlepšit útok - vlétly jsme na Kotlářku a nasázely jí v první směně hned 7 bodů. Ve třetí jsme pak přidaly ještě 2 a ukončily zápas rozdílem 9:1.

S bilancí 3 výher a jedné porážky jsme se odebrali do clubhousu, kde jsme naší Alyson týmovým zpěvem "Hepi brzdy" dojali až k slzám. Společně jsme si pochutnali na skvělém narozeninovém dortu, který osobně připravila Anička Lemberková a už se nemůžeme dočkat, až příští víkend smáznem SaBaT.

Áčko bilance z víkendu - 3 výhry a jedna oslavaÁčko bilance z víkendu - 3 výhry a jedna oslavaÁčko bilance z víkendu - 3 výhry a jedna oslavaÁčko bilance z víkendu - 3 výhry a jedna oslava