Áčko opět hrálo a tentokrát bez ztráty kytičky

Tak a máme za sebou další dva soupeře. Nejprve se nám v sobotním podvečeru postavila Krč a v nedělním odpoledni Plzeň. Sobotní podvečer v krčském areálu přinesl asi naší nejlepší letošní hru. Na pálce holky výborně pálily, byť možná statisticky to tak úžasné nebylo. Mnoho tvrdě trefených balónů našlo přesně krčské rukavice. Své by o tom mohla povídat třeba Šajny, Erik nebo Madla. Za nás vůbec poprvé letos venku nastoupila Eva a hned se uvedla velmi dlouhým odpalem atakujícím homerunový plot.

V obraně holky několikrát předvedly zákroky na pokraji možného. Za všechny zmiňme sběry Aničky na trojce, leteckou akrobacii Anety na spojce a místy až krko, noho a rukozlomné zákroky Madly na osmičce. Když jsme hráli tak dobře, museli jsme vyhrát. To se taky stalo a po čtyřech hodinách hraní jsme si připsali další čtyři body do tabulky.

Cesta do města fotbalových šampionů byla zakleta snad pivních odérem z nočních oslav. Nám se však cestu stínů podařilo prorazit a mohli jsme playballovat. Bohužel se nám nedařilo tak na pálce jako v sobotu. A tak útok na domácí metu byl jak dobývání středověkého hradu. Mnohokrát jsme se dostali na dostřel, na třetí metu, ale mnohokrát jsme byli odraženi. Přesto se několika útočníkům podařilo dostat do útrob hradu. Naopak když jsme bránili my Joudrs hrad, tak nám unikl pouze jeden útočník. Pobili jsme útočníky třeba pick-offem na tři, či doublem po ose Erik-Anet-Šajny.  Po dalším hracím víkendu tedy stále držíme druhou příčku. Nyní již samostatně, protože Kunovice prohrály s Krčí. Útok na první místo se odehraje až za tři týdny při Joudrs cupu v našem domácím stánku.