Áčko zahájilo ligovou sezónu čtyřmi výhrami

Joudrs A o víkendu odehrálo první ligová utkání. V sobotu jsme se utkali na domácím hřišti s Čechií a už v prvním zápase jsme soupeřkám ukázali, že jsme si přišli pro výhru. Čechie sice pohrozila hned v prvním inningu prvního zápasu, kdy se jí podařilo obsadit mety, díky naší jisté hře v poli jsme ale domů nepustili jediný bod a na nátlak soupeře hned v zápětí odpověděli. Výborným výkonem na pálce jsme si zajistili jasnou výhru 7:0. Stejně dobrou hru jsme předváděli i v druhém sobotním utkání s Čechií, i když náš výkon na pálce už nebyl tak suverénní, ani v druhém zápase ale výborně házející Zapp nepovolil soupěřkám ani jeden bod a jako druhý výsledek jsme si připsali trochu těsnější výhru 1:0.Povzbuzeni dvojitou výhrou z předchozího dne jsme se v neděli vydali odehrát další utkání do Dejvic. V prvním zápase Chemie neuhrála ani bod a my ji porazili vysoko 11:0. V druhém utkání se Kotlářka sice na půl směny ujala těsného vedení 2:1, my ale v dalším innignu suverénně odpověděli a soupeřky jsme nakonec porazili rozdílem 15:4.Áčko hned první víkend předvedlo svou formu na letošní sezónu a výbornými výkony na pálce i v poli získalo trochu toho potřebného sebevědomí pro další kolo základní hrací části. Fandit nám můžete přijít už v sobotu 5. května, a to od 12 nebo 14 hodin na hřiště SaBaTu, nebo v neděli do Svoboda parku, kde se v zápasech od 16 a 18 hodin utkáme s týmem Stroms Řepy. Budeme se těšit!