Akademie stále čeká na svůj první úspěšný víkend

Za tým Akademie

Verča Puciowová

V neděli 5.6. nás v odpoledních hodinách čekal dvojzápas s Pvčkama. Stále se potýkáme s nedostatkem zdravých hraček a tak jsme povolaly tajné síly a na pomoc nám přišla Helča Novotná (tímto jí děkujeme) , která svým bravurným výkonem na nadhozu skvěle držela naše protihráčky. (Nutno podotknout, že Helča naposledy nadhazovala před 4.rokama) Ovšem náš tým měl trošku pomalejší rozjezd a to nás stálo vítězství v prvním zápase- 1:4. Druhý zápas jsme začaly už o trochu lépe, ale bohužel nám došly síly a opět jsme prohrály 3:13. Za tým, Puci a Áďa L.