Béčko na Jacobe cupu rozhodně nepatřilo k outsiderům

Sobotního rána nás čekalo utkání s obávanými Ruskami (Sdusors). První směnu jsme načli skvěle, doběhly dva body a Ruskám se podařilo dorovnat až ve 3. směně. Zápas se vyvíjel vyrovnaně, naše obrana nebyla bezchybná, ale nakonec jsme to byli my, kdo stáhl vítězný bod. Konečné skóre 3:2 nás zase posunulo ve skupině o kousek výš. Se SaBatem jsme nezvládli pálku a to bylo rozhodující. Kamča pěkně házela(už druhý sobotní zápas) a soupeři dotlačili na naši domácí metu jen 2 běžce. My na Skalickou bohužel neskórovali, nezvládli jsme se načasovat a prohráli 2:0 Na zápas s favorizovanou Krčí A jsme si nedělali velké ambice, ale chtěli předvést kvalitní výkon s extraligovým soupeřem. A to se nám povedlo. Obrana byla skvělá(až na jedno malé zaváhání), Plavec pěkně zvládl práci na prkně a Krči jsme dovolili dát pouze tři body, i přes množství hitů a obsazených met. Pálkařsky jsme se však nechytali na Verču Buriovanou, až po vystřídání nadhozu jsme zvládli dát bod na krásný Ivčin hit. Mrzelo nás, že jsme zápas neobrátili, protože jsme mělï několi šancí, ale výsledek 1:3 je úctyhodný. S trochou štěstí jsme skončili druzí ve skupině a mohli si zahrát pomalu exibiční zápas s Joudrs A ve stejných oranžových dresech. Utkání bylo plno pěkných softballových akcí a po sknčení jsme si udělali hromadnou klubovou fotku. Následoval boj o třetí místo s Krčí A, opět jsme odehráli úctyhodný výkon a prohra 5:1 s takovýmto soupeřem je poměrně zdařilý výsledek. Na turnaji jsme byli jediným druholigovým týmem a obsadili jsme skvělé 4. místo, snad se nám bude dařit i na naší lize!