Béčko obhájilo vítězství na Joudrs Cupu 19

Celý den pršelo a herní podmínky byly značně stížené, hřiště bylo promáčené a utkání připomínaly bahení souboje. Přesto jsme oba výběry Prahy hladce porazili 5:1 a 10:2. V pátek jsme se utkali s Kladnem, hodně se pálilo - o tom také svěčí výsledek 13:8. Výhru jsme si odnesli my a tím si zajistili dobré postavení ve skupině. V sobotu jsme měli změřit síly s Trutnovem, v první směně jsme udělali spoustu chyb, soupeř byl ve vedení a my jsme celou dobu dotahovali jeho náskok. Náš výkon nakonec nestačil a Trutnov zvítězil 8:7. Ve skupině jsme se umístili jako druzí a v nedělním semifinále jsme nastoupili proti prvoligovému SaBatu, nezalekli jsme, se utkání dovedli ke zdárnému konci, vyhráli jsme 10:5. Finále s Trutnovem bylo velmi vyrovnané, předvedli jsme pár hezkých zákroků v poli i na pálce. V sedmé směně jsme prohrávali 4:3, měli jsme dohrávku, ale prvním dvoum pálkařům se nepodařilo obsadit metu, potom se Kačka dostala na jedničku jako BB. Karmen celou situaci vyřešila běžeckým homerunem, díky kterému jsme zvítězili 5:4. Během utkání nás zastihla i menší sněhová přeháňka, počasí se zrovna nevydařilo. Kamča obdržela titul nejlepší nadhazovačky turnaje a to zaslouženě.Musela odházet všechny zápasy i přes všechny úrazy, které jsme jí způsobili my nebo si je udělala sama:-).