Béčko se zúčastnilo posledního lig. turnaje

V sobotu nás smůla o bod prohraných zápasů provázela celý den. Prvního soupeře (Black Owls) jsme potrápili v první směně hned pětibodovým útokem, utkání se vyvíjelo v náš prospěch do té doby, než jsme v 5. směně obdrželi také pět bodů a aktuální výsledek 7:6 jsme nebyly schopné obrátit. Aby toho nebylo málo tak Ostravská univerzita si vzala další zápas v dohrávce a porazila nás 5:4, tímto jsme završili náš první víkendový hrací den. Kamča statečně odházela oba zápasy, nebyl nikdo, kdo by se na sluníčku pořádně nezapotil, Léně se vrátila její pálicí síla a skoro každý si můžeme připsat do statistik zase o error víc. V neděli jsme si přivstali na ranní zápas s Arrows, který pro nás už nebyl důležitý, jelikož poslední místo ve skupině by nám neodpárala ani tato výhra. Po několikaleté pauze se na prkno opět vrátila Helča, zápas byl dlouho vyrovnaný, ale nakonec jsme stejně prohráli 6:1. Pak teprve začal pro nás důležitý nedělní zápas s Tempem a bylo to pěkně drama. Sehráli jsme velmi vyrovnané utkání, které se protáhlo o tři tiebreaky. Nakonec jsme to byli my, kdo odcházeli vyčerpaní, ale šťastní z výhry. Poslední zápas jsme si vzali už s jistotou a porazili Ostravskou Univerzitu 11:1.