Béčko zvládlo prodloužený hrací víkend úspěšně!

V následujícím utkání nás soupeř pěkně potrápil. V sedmé jsme inkasovali bod za bodem, nepovzbudili nás ani radotínští fanoušci a soupeřův útok jsme zastavili až po šestém běžci, který proběhl domácí metu. Padali jsme o bod, ale měli jsme dohrávku…Už byly dva outy,  Eva Rendlová na pálce a na tabuli svítily dva striky. To však nic neznamenalo, Eva odpálila homerun a bylo srovnáno. Tie break jsme zvládli skvěle a vítězný bod doběhl na Kamči krásný hit. Zápas skončil 13:12.

V neděli jsme se postavili proti Kladnu. Ve čtvrté směně se nám sešlo několik hitů a jejich nepozorná obrana nám umožnila pojistit si vítězství čtyřmi body. Zápas skončil 6:3. V následujícím utkání byla patrně znát naše únava či nekoncentrace a pálkařsky jsme se neprosadili, prohráli jsme 2:4.

V úterý nás čekalo PV Praha, první utkání jsme si vzali nekompromisně a po 5. směně stačilo skóre 10:0 na to, abychom měli delší pauzu J. Druhý zápas jsme také nakonec zvládli vítězně (7:3). Snažili jsme se zahrát asi 4 dvojauty, bohužel ani jeden nebyl uznán rozhodčím za povedenýJ…  Držte nám palce za 14 dní  v dalších utkáních!