Boj o poslední pramen

Království Barkalocum krále Éogana je téměř zachráněné. Dnes nás čekají poslední tři zkoušky o pramen, který je nezbytnou ingrediencí do elixíru a který vrátí království radost, lásku a dobré vlastnosti.

V prvním úkolu musíme přejít přes dietářky a odbornice na výživu, které nám nedají klíč k vyluštění hesla, dokud nerozeznáme zdravé jídlo od toho dobrého, ale nezdravého :-(. Naštěstí minimálně víme, co je zdravé. Takže překonáváme první úkol a dostáváme se na území tlouštíků, které můžeme přejít pouze, pokud jeden z nás vypadá jako oni. Po prvním úkolu bylo velmi nesnadné rychle nabrat kila, proto jsme se je pokusili ošálit a využili jsme veškerý náš šatník a tlouštíka jsme si vyrobili.

Už jsme blízko, virgule se nám divoce roztočily, jak ucítily poslední pramen, cíl našeho putování. Přesto byla před námi poslední překážka, zapamatovat si složitá a moudrá souvětí, těžké příklady a zároveň co nejrychleji přeběhnout poslední nebezpečné území před pramenem. Všichni naštěstí dorazili v pořádku, někdo s plícemi na pokraji zhroucení, někdo s malými šrámy, odřeninami a naraženinami, ale živí a zdraví.

Odebrali jsme vodu z posledního pramene, namíchali jsme elixír a s pomocí krále Éogana a VaKB (Vodovody a kanalizace Barkalocum) jsme elixír přes vodovodní řad poslali do všech domácností království. Teď jen doufat, že zabere a lidi k sobě budou zase milí, vstřícní a hodní.

Následovala už jen oslava, tanec, slavnostní jarmark…. A zítra návrat do svých domovů.

Boj o poslední pramenBoj o poslední pramenBoj o poslední pramenBoj o poslední pramenBoj o poslední pramenBoj o poslední pramen