Coachball – 1.kolo na Joudrs

V neděli 24.4.2016 se u nás na hřišti odehrálo první kolo v Coachballu. Coachball je hra, kdy pálkaři nadhazuje spodním nadhozem jeho vlastní kauč. Hraje se jedenáctipalcovým míčem. Věkové omezení je v této soutěži 11 let.

Do prvního kola se přihlásilo celkem osm týmů, z nichž tři byly z Joudrs. Jeden tým byl tballový Joudrs Orange, druhý tballový tým „ The  Other Joudrs“ - složený z dětí Joudrs Grey a Royal, doplněných o děti z Joudrs Navy a třetí tým „Joudrs Future Golds“ – tým složený ze žáků a žákyň Joudrs.

Další týmy:

Beavers Chomutov

Žraloci Ledenice

Slavia Plzeň

Pigs Trhové Sviny

Sever Brno

Za nepříliš teplého počasí se od brzkého rána odehrávaly 45 minutové zápasy na hrišti „B“ a na „umělce“.  Ve skupině A se na prvním místě umístili „Joudrs Future Golds“ a ve skupině B Joudrs Orange, kteří mezi sebou nakonec svedli i finálový a velmi zajímavý souboj.

Všechny výsledky můžete najít zde.

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc Lence Cahové, Terce Dobré, Rosťu Vedlichovi, Pavlu Kaňkovskému, Slávkovi a Helče Novotným, Pavlu Kalčevovi, Ivě Šarkeziové, Petru Katzovi, Barče Capíkové, Mirku Andrlemu, Tomáši Janglovi, rodičům tballáků a určitě ještě mnoha jiným a dalším super lidem, kteří nám pomohli s organizací turnaje.

-JCh-

Coachball – 1.kolo na Joudrs