Coachball: Třetí! Chyběl jen pohár.

Juniorky A: Hodnocení sezóny 2020/2021

Pohár zůstává doma, titul obhájen!

Muži A: Krev, pot a slzy

Myslím, že na tuhle sezónu nebudou vzpomínat jen děti. My trenéři (a také rodiče, co se zúčastnili turnajů) na ní budeme vzpomínat víc nebo minimálně já určitě.

Když tahle sezóna začala, spadla jsem do trénování po hlavě a měla jsem se naučit "plavat", naučit se desítky jmen a nespočet dalších věcí. Myslím, že jsem to zvládla a to především díky dětem.

Děti nám určitě dluží díky za naší snahu a za náš obětovaný čas, ale větší díky dlužíme my jim. Za napínavé zápasy, krásné vzpomínky, tváře plné úsměvů...  Já za sebe děkuju samozřejmě za vykřičené hlasivky a taky za nespočet modřin :-). Společných vzpomínek jsme nastřádali za letošní sezónu nespočet.

Mezi mé nejhezčí vzpomínky patří cesta "džunglí" na Sabatu, soutěž v házení vlaštovek v Kostelci a v neposlední radě výlet do zoo v Chomutově s JOUDRYSEM a tuleni.

Ze softballového hlediska jsme si vedli dle mého názoru skvěle. Podle výsledků jsme se v sezóně drželi na 3. místě a na finálovém turnaji v Chomutově jsme také skončili na 3. místě. Jediná škoda je, že jsme na žádném turnaji nedostali pohár, který bychom mohli v klubovně vystavit. Doufám a pevně věřím, že v příští sezóně jich společně nasbíráme dost.

Děkuji všem, kteří se na téhle sezóně podíleli, trenérům (největší díky Kubovi N. za odježděné turnaje), rodičům (především Verče za to, jak se ujala technické vedoucí, abychom neměli tolik starostí) a samozřejmě největší díky našim skvělým hráčům a hráčkám. Těším se, co nám příští sezóna přinese a jaké nové vzpomínky nám přibydou. Barča C.

PS: Chtěla bych ještě zvlášť poděkovat jednomu skvělému člověku za důvěru, za svěření coachballových turnajů. Byla to pro mě naprostá novinka, zatím jsem byla zvyklá být jen na pozici hráče a neznala jsem jaké to je být i za "papírováním", dělat sestavy, podepisovat lineupy...  Díky moc za podporu a hlavně důvěru, Helčo!

Barča Capíková

Ps. Chtěla bych ještě zvlášť poděkovat jednomu skvělému člověku za důvěru, za svěření coachballových turnajů. Byla to pro mě naprostá novinka, zatím jsem byla zvyklá být jen na pozici hráče a neznala jsem jaké to je být i za "papírováním", dělat sestavy, podepisovat lineupy...  Díky moc za podporu a hlavně důvěru, Helčo!

Děkuji všem, kteří se na téhle sezóně podíleli, trenérům ( největší díky Kubovi N. za odježděné turnaje), rodičům ( především Verče za to, jak se ujala technické vedoucí, abychom neměli tolik starostí) a samozřejmě největší díky našim skvělým hráčům a hráčkám. Těším se, co nám příští sezóna přinese a jaké nové vzpomínky nám přibydou. Barča C.

Ze softballového hlediska jsme si vedli dle mého názoru skvěle. Podle výsledků jsme se v sezóně drželi na 3 místě a na finálovém turnaji v Chomutově jsme také skončili na 3 místě. Jediná škoda je, že jsme na žádném turnaji nedostali pohár, který bychom mohli v klubovně vystavit. Doufám a pevně věřím, že v příští sezóně jich společně nasbíráme dost. Děti za tuhle sezónu získaly hodně hráčských zkušeností a zjistily, že každý tým má jiné priority a že každý trenér se ke svým svěřencům chová jinak. Často mi samotné děti říkaly, že jsou rády, jak s nimi my trenéři jednáme a trénujeme je. Myslím, že jako parta nebo jako tým se spolu krásně sehrály a v nadcházející sezóně to dokážeme předvést a skončíme na vyšším místě pomyslného žebříčku umístění než v téhle sezóně.

Coachball: Třetí! Chyběl jen pohár.Coachball: Třetí! Chyběl jen pohár.