COACHBALL: Zima uzavřena

Poslední akci zimní části jsme pojali jako miniturnaj. Postavili jsme z našich desetiletých dva týmy - Orange a Navy. Turnaj doplnily Vlaštovky Sadská - tým nováčků od nadšenkyně Mácy Dokoupilové.

Naše týmy letos poprvé hrály turnaj z nadhozu od trenéra. Byli jsme překvapeni především úspěšností nováčků na pálce, protože ti na nadhoz pálili na tréninku zatím jen dvakrát.

Celý turnaj měl příjemné tempo a atmosféru. O tu se postarali rodiče, kteří fandili hlasitě jak povedeným akcím, tak příjemně reagovali i na nezdary.

Kromě pěkného pálkřského vystoupení působili hráči velice pozitivně také v obraně. Hra měla smysl, spád a o atraktivní akce a zákroky nebyla nouze.

Individuální cenu pro překvapení turnaje si odnesla Maruška Vykusová, která je letošním nováčkem. Po absenci kvůli zranění doháněla tréninkovou ztrátu až od ledna. Na turnaji ale ukázala, že ztráta je dohnána.

Zimní sezonu jsme tedy ukončili a nyní nás čeká práce venku. Začneme se více, než tomu bylo doposud, soustředit na útočnou část hry.

Moc děkuji trenérům, kteří se o oba týmy na turnaji postarali, nemenší díky patří těm, kteří tráví s dětmi tréninky.

Helča

COACHBALL: Zima uzavřenaCOACHBALL: Zima uzavřenaCOACHBALL: Zima uzavřena