Děti, softball a odpoledne plné zábavy ve Svoboda parku

Děti, softball a odpoledne plné zábavy ve Svoboda parku

Jako již tradičně jsme se na konci školního roku rozloučili s dětmi a s mikro cvičením na Odpoledni plném zábavy. Přijít se bavit a vyzkoušet si svoje schopnosti při plnění deseti sportovních disciplín mohl ale kdokoli. Nejen, že někteří rodiče pomáhali při plnění úkolů svým dětem, některé úkoly si nadšeně vyzkoušeli i sami.

Kromě nafukovacího stanu pro cvičné odpaly děti čekalo několik disciplín, ve kterých házely. Kromě různých druhů míče, kterými všichni házeli do obručí nebo sítě, zkoušeli hod na dálku také kometkami nebo raketkami nebo na přesnost s obručemi na různě vzdálené kužely. Obratnost a rychlost otestovala slalomová dráha zpestřená překážkami, které bylo nutné přeskočit nebo podlézt a závody ve skoku dalekém či v pytlích. Do jiného sportu jsme zabrousili při slalomu s hokejkou, koordinaci nejvíc vyzkoušela chůze na „chůdách“ vyrobených z kyblíčků a provázků. Zážitkem i pro rodiče a prarodiče byla balanční dráha, kterou všichni absolvovali bosky, aby dobře cítili i různé povrchy po kterých chodili. Po splnění úkolů a nasbírání všech 10 razítek čekal na děti stůl plný odměn.

Na jednotlivých stanovištích byli dětem průvodci z řad hráčů klubu. U odpaliště měli k ruce lektorku z nejpovolanějších, Julii Coufalovou, která je nejen hráčkou ženského A týmu, ale také oceněnou sportovkyní Prahy 8 a softballovou reprezentantkou ČR v kategorii do 22 let. Na ostatních stanovištích děti podporovali hráči našich žákovských týmů, o ceny se staraly trenérky Micra a byly všude tam, kde bylo potřeba.

I počasí nám nakonec přálo, krátký déšť přišel chvíli před začátkem odpoledne, dobrou náladu neodvál ani pořádný vítr. A komu by samotné sportovní úkoly nestačily, toho provázela celé odpoledne Shrekova diskotéka. Takže kdo zrovna nesportoval, mohl se celým odpolednem protančit.

Přejeme dětem krásné prázdniny, rodičům zaslouženou dovolenou a uvidíme se zase v září na cvičení nebo za rok na Odpoledni plném zábavy!

Trenéři Micra

Foto: Martina Macháčková

Více foto na http://joudrs.cz/fotogalerie/f_72157695075606152.htm

Děti, softball a odpoledne plné zábavy ve Svoboda parkuDěti, softball a odpoledne plné zábavy ve Svoboda parkuDěti, softball a odpoledne plné zábavy ve Svoboda parkuDěti, softball a odpoledne plné zábavy ve Svoboda parkuDěti, softball a odpoledne plné zábavy ve Svoboda parkuDěti, softball a odpoledne plné zábavy ve Svoboda parku