Nábor na softballový tábor 2021

Juniorky - cesta do finále extraligy

Softballový příměstský tábor - 2021

Juniorky A si před sezónou stanovily jasný cíl - titul v Extralize juniorek. Základní část jsme zvládli na 100% a s bilancí 20 výher z 20 zápasů jasně ukázali, že si za svým cílem rozhodně jdeme (více zde). První krok je za námi a teď nás čeká další - semifinále. Soupeřkami nám budou softbalisky Arrows, které nám jistě budou chtít naší cestu hodně znepříjemnit. V sobotu tak odehrajeme první zápas v Ostravě a v neděli na Joudrs (info zde).

Celou sezónu nás zdobí dobrá pálka a parádní obrana - skóre 188 : 64 po základní části je nejlepší ze všech týmů. Naše hráčky mají dobré statistiky. A umí se o výsledek pořádně poprat!

Proto Vás chceme pozvat na náš domácí zápas - v neděli  6.9.2020 ve 14:30 do našeho krásného Svoboda parku. Přijďte nás podpořit a užít si krásný soft! Těšíme se na Vás!

Extraliga Juniorek - míříme za titulem!