Extraligová premiéra kadetek starší ch proběhla na domácím hřišti

Ve dnech 29. - 30.4. se na Joudrs uskutečnilo  1.kolo extraligy kadetek. Každý tým hrál za oba dny čtyři zápasy. Kadetky starší si ve své extraligové premiéře připsaly cenné vítězství nad Eagles, druhá výhra nad Arrows jim unikla jen o vlásek.

V sobotu jsme měli sraz brzo ráno, jelikož celý večer pršelo a nás čekalo sušení hřiště. Náš první zápas byl s Trutnovem, na prkně stála Téra ktérá celý zápas odházela krásně. Jak je naším zvykem bohužel jsme se probraly až na konci zápasu a tak jsme tento zápas prohrály 10:0. Další zápas nás čekal s Arrows (Ostrava). Byl to náš poslední zápas za sobotu a všichni do toho chtěli dát vše. Tentokrát na prkně byla Klárka, která házela samé striky, jenže Arrows měly dlouhé odpaly, které se nám ne vždy podařilo chytit. My jsme měli na pálce kontakty, ale bohužel krátké. Přesto se nám podařilo v poslední směně srovnat nepříznivé skóre 1:4 a šli jsme do tie breaku, který se nám i přes slibný doběh nepodařilo dotáhnout k vítězství, soupeř totiž v dohrávce zápasu po našich chybách dovezl potřebný bod a zápas skončil 5:6. V neděli jsme měli sraz v 8:45. První zápas nás čekal s Tempem Titans. Už od začátku jsme věděli, že je to velmi silný soupeř. Na prkně stála Eliška. Proti nám házela velmi silná a rychlá nadhazovačka Ema a i když nebylo lehké na ni odpálit, nám se celkem dařilo. Ale stejně jsme tento zápas prohrály. Jako poslední nás čekal zápas s Eagles. Na prkně opět stála Klárka. Do zápasu jsme šli od začátku na plno a s chutí vyhrát a to se konečně povedlo. Vyhrály jsme 12:0. A tak jsme se umístili na 5. místě. Všem děkuji za krásný turnaj.

Turnaje se zúčastnila tato děvčata: Dastychová Vendula, Gottwaldová Eliška, Foitová Květa, Haspeklová Tereza, Jakschová Michaela, Jungová Lucie, Junková Tereza, Kovářová Kristýna, Kučerovská Julie, Onderková Julie, Pospěchová Klára, Srbová Lenka, Staňková Eva a Vazačová Hana.

Eliška

Extraligová premiéra kadetek starší ch proběhla na domácím hřišti