Hra o poklad rozhýbala 70 Joudrs dětí

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Onlajn tréninky již nebyly to pravé a venku bylo stále tepleji a krásněji. Bylo jasné, že musíme vymyslet jiný program a děti více nadchnout a více zaujmout. A tak jsme vymysleli hru za pokladem. Hru takovou, aby si ji děti mohly obstarávat samy bez pomoci rodičů a aby měly každý den důvod k pohybu.

Během tří týdnu děti obdržely 15 pohybových úkolů, za jejichž splnění dostaly část indicie, která je dovedla je speciálnímu kódu - číslu 1997 - ti bystří jistě poznají rok založení našeho klubu.
Pohybové úkoly pro všeobecný rozvoj vyhnaly děti každý den ven - zkoušet různé seskoky, běhat kolem domu, lézt na strom a pod. Tyto úkoly byly doplněné také a speciální softballové minitréninky, které byly součástí hry; děti tak trénovaly také nadhoz nebo třeba střeh a švihání.

Ti, kteří splnili všechny úkoly a dostali se až do cíle, měli šanci na Joudrs v areálu objevit truhlu s pokladem a z něj si svou část odnést. Každý tak dostal sportovní čelenku, jablko a Joudrs nálepku a placku.

Po ukončení této hry následovalo ještě dobrovolné zapojení do druhého kola obdobné hry, kde úkoly zadávalo deset trenérů z deseti různých sportů. I druhé kolo končilo hledáním pokladu v truhle.

Prvního kola pohybové hry se zúčastnilo 70 dětí z týmů T-ball, Coachball, Žáci U11, Žákyně U11 a také Žákyně starší a Žáci B. Druhého kolo pak nadchlo 50 Joudrs dětí.

Helča

Hra o poklad rozhýbala 70 Joudrs dětíHra o poklad rozhýbala 70 Joudrs dětíHra o poklad rozhýbala 70 Joudrs dětí