III. ročník Akce J - Den země 2016

Dne 22.4.2016 proběhl již třetí ročník úklidové Akce J!

Hráči, trenéři a přátelé klubu Joudrs Praha, kterým není lhostejné životní prostředí, se sešli na Den země nedaleko plaveckého areálu Šutka, aby okolí odlehčilo od nánosu odpadků.

A nebylo nás málo!

Přání z loňského ročníku se splnilo a okolo 17 hodiny jsme se sešli ještě ve větším počtu než loni.

Vše od městské části Prahy 8 a rodiny Šlegerových bylo připraveno a my se mohli vrhnout na čištění přírody.

Místo bylo vybráno správně a přistavený kontejner se plnil závratnou rychlostí. Z okolních domů na nás dohlíželi obyvatelé sídliště a všem nám moc děkovali za užitečnou práci.

I já bych ráda, jménem organizátora Zdeňka Macha, všem moc poděkovala a s hrdostí v srdci musím říct, že to byl hezký pohled jak kluci a holky různého věku spolu uklízejí odpadky a hlasitě se u toho smějí.

Za necelé dvě hodiny již nebylo kam odpadky dávat, protože kontejner byl plný po okraj.

Díky moc všem za vaši práci a za rok se těším, že se opět sejdeme.

Andrea Machová

III. ročník Akce J - Den země 2016