Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna

Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna

I když minulá sezóna byla náročná a volných víkendů bylo jak prstů na jedné ruce, tak to nebyl pro Joudrs rozhodčí důvod, uložit se k zimnímu spánku. Stejně tak jako týmy a jejich hráči i tady se začalo se zimní přípravou na nadcházející letní sezónu.

Co bylo prioritami?

A výsledek?

Na začátku zimy se přihlásilo 21 nových zájemců o pískání (18 kluků + 3 holky) a 18 jich přípravu úspěšně dokončilo.  Praxi získali rozhodováním na Joudrs turnajích v hale, a zvládli i dva tříhodinové prezenční semináře.

Na školení rozhodčích 3. třídy se přihlásili zájemci tři – Jakub Mráz, Jirka Votruba a Mikuláš Schwarz. Kluci se „poprali“ s maratonem on-line přednášek, a praktické cvičení absolvovali na zápasech projektu Little League.  Tím mají školení úspěšně ukončeno. Blahopřeji.

V zimě se v hale na Joudrs odehrálo 9 turnajů různých věkových kategorií od U9 až U16. Díky velkému zájmu nejen nových, ale i starších Joudrs rozhodčích se povedlo všechny turnaje zajistit. Zde je určitě na místě poděkovat Martinovi Kubíkovi, který na většině turnajů pomáhal nejen v pozici rozhodčího, ale i jako mentor a rádce nováčkům. Dále se Joudrs rozhodčí zapojili i do rozhodování zápasů Little League, které se hráli v hale na LOB Slovan Bohnice, a i tam pomohli k tomu, aby se zápasy odehrály v rámci pravidel.

A taková byla zimní příprava Joudrs rozhodčích. Teď už jen chybí, aby se začalo hrát

Pavel Menšík

Joudrs akademie rozhodčích

Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna