Joudrs B vstoupilo do semifinále dvěma výhrami

I přes nemoci a zranění jsme nastoupili v dobré náladě. Náš cíl byl dát do toho všechno a vyhrát. Začátek zápasu byl velice vyrovnaný, až do 4. směny byl stav 0:0, kdy Ivča prolomila kladenskou obranu dlouhým trojmetovým odpalem do levého pole a po chybě třetí mety doběhla pro náš první bod. V další směně jsme přidali ještě tři body po několika hitech. Kladnu jsme už dál nic nedovolili. Takže konečný stav byl 4:0 pro náš prospěch.

V neděli dopoledne se hrálo opět na Joudrs. Do druhého zápasu jsme nevstoupili úplně dobře, po dlouhém odpalu k plotu jsme obdrželi jeden bod. Kamča naštěstí ukončila tuto směnu strike autem a my na to mohli odpovědět. Iwík měla tento víkend opravdu nabito, na dva auty opět rozjela náš tvrdý útok dvoujmetovým odpalem, Evča dostala metu zdarma a poté Kamča stáhla na první dva body. Následovaly další tvrdé odpaly Léni, Erička a Gábinky. Až jsme Kladno donutili vystřídat svou nadhazovačku, ale to nás nezastavilo. V dalších čtyřech směnách jsme Kladnu uštědřili ještě 10 bodů. Takže zápas byl ukončen po 5. směně za stavu 15:2. Rozdílu také velice pomohla Kačka svým trojmetovým odpalem, kterým si připsala 3 RBI. Konečně prolomila svou smůlu, kdy většina jejich odpalů končili v soupeřových rukavicích.

Za zraněnou Karin zaskočil Eriček, za to mu chci hrozně poděkovat. A také Evče, že sesbírala odvahu tak krátce po operaci kolene nasadit opět spiky a pomoci nám k druhé výhře. Příští týden hrajeme už v pátek v Kladnu na jejich domácím hřišti. Tak nám držte palečky, ať nám forma vydrží.