Joudrs Cup se vydařil

O víkendu 5-6.4. proběhl 10 ročník Joudrs Cupu Žen. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů a mezi nimi byli tři domácí. Tradiční účastník Joudrs B, Joudrs Juniorky a turnajovou premiéru si zde odehrály ženy Joudrs C.

Přálo nám počasí. I když nesvítilo sluníčko celou dobu, tak se to obešlo bez deště nebo dokonce sněhu jako v minulosti.

Turnaj přinesl třicet více či méně zajímavých zápasů. Příjemné bylo, že naše týmy se neztratily a ukázali, že je nutno s nimi počítat. K zajímavým utkání patřilo například Joudrs B – Joudrs Juniorky, kde Juniorky předvedly velmi dobrou hru a do poslední chvíle s budoucími vítězkami bojovali. Konečný výsledek 3-0. Také Ženy C předvedly že umí. Po základních skupinách na ně zbylo jen místo ve skupině o 8-12 místo. Ale tam zabraly a skupinu vyhrály.

Celkové pořadí bylo: 1-Joudrs B, 2-Sabat B, 3-Radotín A, 4-PV Praha, 5-Eagles Juniorky, 6-Trutnov,      7-Dračice Brno, 8- Joudrs Juniorky, 9- Joudrs C, 10-Demony Miejska Górka (Polsko), 11-Sabat Juniorky, 12-Radotín C.

Nejlepší pálkařkou turnaje  byla vyhlášena Tereza Kubicová z PV Praha a nejužitečnější hráčkou Kristína Malá z týmu Sabat Juniorky.  Ceny věnovalal Firma Play-Ball.

K hladkému a příjemnému průběhu turnaje přispěli nejen všechny týmy, za co jim patří dík, ale i rozhodčí, které nám zařídill Zdeněk Žídek. I jemu patří poděkování.

Již tradičně výborně přichystané hřiště na každý zápas, servis u výsledkových tabulí a výborná pořadatelská služba nese značku SOFT. Tentokrát si to odpracovali Richard a Petra Pohlovi, Renata Poláková a Pepa Jašek. Pomáhali jim rodiče, kteří si odpracovali svůj den pro klub. Všem moc děkujeme.

Jirka Hudík

Joudrs Cup se vydařil