JOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACE

SK Joudrs, softball, Praha

Zápisy Mikro 2023/2024

2023 Open pohár ČSA katetek U16

Memorial Mikea Stapletona 2023

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 22. 6. 2023

Úklidová akce 2023 - den Země - Ukliďme Česko!

MISTROVSTVÍ ČR v BEEBALLU pro žáky 1. - 3. tříd základních škol

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

ME juniorek do 18 let 2023

Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna

SEZÓNA 2023 PŘICHÁZÍ

Valná hromada 3. 4. 2023

2023 Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Halové turnaje - Joudrs Indoor Cup 2023

JOUDRS - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A BENECKO 2023

Týden sportu zdarma 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

Česká republika je v sezóně 2013 nejúspěšnější softballovou zemí Evropy.

Na turnajích ESF posbírala ČR celkem 8 medailí. Na dalších příčkách jsou Itálie a Holandsko (po 5 medailích), žádná další země nezískala více než 2 medaile. První místo si ČR zaslouží nejen s ohledem na kvantitu, ale i kvalitu medailí. Žádná jiná země totiž nedosáhla na více zlatých (2), stříbrných (4) ani bronzových (2) medailí než Češi.

A o jaké medaile se jedná?

„O první zlato se očekávaně postarali junioři na ME v Dánsku. Druhé zlato pak přidali po famózním úspěchu hráčky Eagles, když vyhrály Ligu mistrů.

Sbírku stříbrných medailí otevřely letos kadetky na ME v Ostravě. Druhé stříbro pak přidaly Czech Stars v italském Colecchiu, kde se předvedly ve vynikajícím světle. Oba týmy bojovaly ve finále, kde padly nejtěsnějším rozdílem shodně 0:1. O třetí stříbro se postaraly hráčky Joudrs v italském Montegranaru, kde bojovaly na Poháru vítězů pohárů. A poslední stříbro pak vybojovali hráči Tempa, když se probojovali až do finále Evropského poháru mužů.

 Bronzovou sbírku pak otevřely naše ženy, když v Praze na ME dosáhly po 4 letech opět na cenný kov. O druhý bronz se pak postarali hráči Spectra, kteří v nejtěžším mužském turnaji na evropském kontinentě - Super Cupu mužů - prošli až na bednu,“ píše na svazových stránkách Gabriel Waage,

Mezi opory reprezentačních celků patří tradičně i naše hráčky. Letos reprezentační dres obléklo celkem 13 hráček a 5 trenérů našeho klubu.

Na ME žen v Praze (2. místo) reprezentovaly ČR naše hráčky Vendula Drahá, Štěpánka Frolíková, Tereza Jakešová, Lenka Jaklová, Petra Křiklánová, Gabriela Lustigová a Dina Pfeiferová.

Do týmu na MS v Bramptonu, Kanada (10. místo) se probojovala Barbora Adamíčková. Hlavní trenér Pavel Křivák (Snails Kunovice) do realizačního týmu jmenoval trenéry Daniela Tobolu a Evu Rychtaříkovou a na poslední chvíli na palubu přiskočila coby technická vedoucí Magdalena Loudová.

Na ME kadetek v Ostravě (2. místo) se vypravili 4 naše hráčky: Míša Poláková, Majda Halaburtová, Pavlína Menčíková a Julča Coufalová. Pája Menšíková si dokonce odvezla trofej pro nejlepší nadhazovačku turnaje. Hlavním trenérem reprezentace byl Tomáš Kusý a asistentem trenéra Eva Rendlová.

Turnaje EMRYT, Itálie (2. místo), tedy neoficiálního ME žákyň, se v týmu Czech Stars zúčastnila Klára Pospěchová. Prioritou našich žákyň byl v tomto roce projekt Little League, ve kterém se probojovaly až do finále turnaje euro-africké oblasti.

Děkujeme všem reprezentantkám a gratulujeme jim k dosaženým úspěchům.

-dt-

JOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACEJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 10. díl - REPREZENTACE