JOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 6. díl - KADETKY

SK Joudrs, softball, Praha

Zápisy Mikro 2023/2024

2023 Open pohár ČSA katetek U16

Memorial Mikea Stapletona 2023

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 22. 6. 2023

Úklidová akce 2023 - den Země - Ukliďme Česko!

MISTROVSTVÍ ČR v BEEBALLU pro žáky 1. - 3. tříd základních škol

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

ME juniorek do 18 let 2023

Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna

SEZÓNA 2023 PŘICHÁZÍ

Valná hromada 3. 4. 2023

2023 Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Halové turnaje - Joudrs Indoor Cup 2023

JOUDRS - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A BENECKO 2023

Týden sportu zdarma 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

Kadetky tvoří páteř naší mládeže již od počátků našeho oddílu. Poprvé tuto kategorii odstartovali (od letošního roku členové Síně slávy) Jakub Stařík a Adam Brothánek v roce 2000. Od té doby touto kategorií prošli v našem klubu desítky a desítky hráček.

 

Současný tým vede Eva Rendlová, která sbírá trenérské zkušenosti u kadetek od roku 2005 a tuto kategorii v Joudrs vede od roku 2008. Evě sekundují Lenka Richterová a Adéla Plavcová. Ty mají celkem na starosti 21 hráček.

 

Tým nastupuje hned ve dvou mládežnických extraligách, a to v kategorii kadetek i juniorek. A protože jen malí lidé mají malé cíle, ani jejich cíl není skromný. V obou soutěžích si přejí odehrát finále.

 

Dlužno podotknout, že se jim to daří! V Extralize kadetek obsadily (před posledním kolem, které je teprve čeká) první místo průběžného pořadí – o výsledném pořadí se rozhodne na MČR kadetek na podzim. V Extralize juniorek (do 22 let) se naše hráčky umístily na třetím místě, čímž se kvalifikovaly do Final Four – finálového turnaje Extraligy juniorek, kde budou mí šanci získat i kovy nejcennější.

 

Kadetky mají jednu z nenáročnějších příprav. Do podzimní části již absolvovaly turnaje Joudrs Cup 16 (který také vyhrály), Krčanda, 2 turnaje Extraligy juniorek (2. a 4. místo), 3 turnaje Extraligy kadetek (2., 4. a 1. místo), Open MČR 19 (který také vyhrály), turnaj v italské Sala Baganze, kde získaly stříbrné medaile a v neposlední řadě absolvovaly i letní soustředění.

 

Náročná příprava však nemůže zlomit odhodlání a zápas těchto talentovaných děvčat. „Jsou skvělý kolektiv, jsou šikovné a makaj. Mám je ráda,“ shrnuje lakonicky hlavní trenérka týmu Eva Rendlová.

 

Úspěchy tak sbírá nejen tým ale i jeho jednotliví členové. Míša Poláková byla coby nejlepší nadhazovačka oceněna na Joudrs Cupu 16, Pavlína Menčíková si totéž ocenění odvezla dokonce z Mistrovství Evropy v Ostravě.

 

Odměnou nejlepším hráčkám je samozřejmě meta nejvyšší, a tedy účast v reprezentaci České republiky. Až sem se letos probojovaly Míša Poláková, Majda Halaburtová, Pavlína Menčíková a Julča Coufalová. Reprezentace vybojovala druhé místo, na čemž se na postu trenéra podílela i naše trenérka Eva Rendlová.

 

Podzim má pro kadetky hned dva vrcholy:

-       MČR kadetek, které se hraje na našem hřišti ve dnech 27.-29.9. a

-       Final Four (finálový turnaj Extraligy juniorek) ve dnech 12.-13.10.

Poté kadetky ještě čeká turnaj v Hamburku a podzimní Joudrs Cup 16.

 

-dt-

 

 

HRÁČSKÉ KARTY:

http://joudrs.cz/tymy/kadetky/

VÝSLEDKY EXTRALIGY KADETEK:

http://www.softball.cz/modules.php?op=modload&name=liga&file=index&do=schedule&sid=62&rok=2013&pda=2&admina=&index=1

 

VÝSLEDKY EXTRALIGY JUNIOREK:

http://www.softball.cz/modules.php?op=modload&name=liga&file=index&do=schedule&sid=127&rok=2013&pda=2&admina=&index=1

JOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 6. díl - KADETKYJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 6. díl - KADETKYJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 6. díl - KADETKYJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 6. díl - KADETKYJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 6. díl - KADETKY