JOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 7. díl - ŽENY B

SK Joudrs, softball, Praha

Zápisy Mikro 2023/2024

2023 Open pohár ČSA katetek U16

Memorial Mikea Stapletona 2023

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 22. 6. 2023

Úklidová akce 2023 - den Země - Ukliďme Česko!

MISTROVSTVÍ ČR v BEEBALLU pro žáky 1. - 3. tříd základních škol

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

ME juniorek do 18 let 2023

Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna

SEZÓNA 2023 PŘICHÁZÍ

Valná hromada 3. 4. 2023

2023 Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Halové turnaje - Joudrs Indoor Cup 2023

JOUDRS - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A BENECKO 2023

Týden sportu zdarma 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

Jsme různorodý tým, jehož členy spojuje fakt, že to bez softu nejde. Některé z nás se nemohou softu věnovat natolik, aby hrály za A tým, některým vyhovuje menší tlak a nároky, některé mají B tým jako přestupní stanici a na svou příležitost v Áčku ještě čekají, sbírají zde zkušenosti a pilují své dovednosti. Nastupujeme v druhé české nejvyšší soutěži, tedy 2. lize žen, v té první hrát nesmíme, ačkoli by se tým už nekolikrát kvalifikoval, jenomže náš klub tam již má zastoupení. Dlouhodobě se tým Joudrs B umisťuje v druhé lize na medailových pozicích a patří k těm kvalitnějším týmům.

Letos se tým znatelně obměnil a to i na místech nejvyšších; trénuje nás Erik - Eva Rychtaříková, pozici druhého trenéra obsadil Slávek Novotný hned v začátcích sezóny. Původním a nejpůvodnějším členem je Kamča Chroboková, která patří k těm úplně nejpůvodnějším hráčkám Joudrs vůbec. V začátcích klubu do Joudrs přišla také Helča Novotná, která po několikaleté pauze opět nastoupila na celou sezónu. Jádro týmu také tvoří Léňa Richterová, která zároveň trénuje kadetky.  Z žen A jsme na letošek ukořistili Majku Zelenkovou, Lucka Pospěchová se nevzdala softu ani při dojíždění ze vzdálené školy. Dalšími členy týmu jsou "přistěhovalci" z různých týmů, kteří jsou jen důkazem toho, že v Joudrs je prostě nejlíp (taky už za nás hrajou pěkných pár sezón). Jsou to Ivča Janoušková, Věrka Zedníková a Áďa Koldová. Z kadetek postoupily do vyšší kategorie Barča Adamíčková a Domča Tavernová (která s námi nemohla sezónu dohrát, ale příští rok s ní počítáme). S nimi také Anička Halaburtová, která přes podzim teprve soft začala objevovat. Nedílnou a nepostradatelnou součástí našeho týmu jsou i tři hostující hráčky - druhým rokem je to Kačka Klimlpová, se kterou letos z Brna jezdí také Janča Furková (pokud zrovna nehraje s některým z dalších asi deseti týmů, za které nastupuje). Ze Slovenska váží dlouhé cesty na naše zápasy Linda Petríková.

I náš tým se může pochlubit hráčkami vysoké úrovně, Kamča je hráčkou, která doplňuje A-tým, když je potřeba nadhoz. Linda nastupuje za slovenskou reprezentaci žen. Kačka, Barča a Janča letos odcestovaly s juniorskou reprezentací do Kanady, kde bojovaly na mistrovství světa. Janča věkově dokonce odpovídá i kadetské reprezentaci, se kterou letos v Ostravě dosáhla na stříbrný úspěch na evropském šampionátu. Kromě hráček se pyšní reprezentační činností i  naše trenérka - Erik, která spolu s Danielem Tobolou působí ve vedení juniorské reprezentace.

P.S. pokud se podíváte na naší týmovou fotku, poznáte, že jsme TÝM a myslíme vždy na všechny :)

 

-hn6-

VÝSLEDKY 2 LIGY ŽEN:

http://www.softball.cz/modules.php?op=modload&name=liga&file=index&do=schedule&akce=460&pda=2&admina=

HRÁČSKÉ KARTY:

http://joudrs.cz/tymy/zeny-b/

JOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 7. díl - ŽENY BJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 7. díl - ŽENY BJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 7. díl - ŽENY BJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 7. díl - ŽENY BJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 7. díl - ŽENY BJOUDRS SE PŘEDSTAVUJE - 7. díl - ŽENY B