Junioři: naše první play-off

Vánoční Joudrs Cup U13 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

STÁLE PŘIJÍMÁME DĚTI OD 3 LET DO MIKRO TÝMU pro školní rok 2022/2023

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Naše první play-off

První zápas této série nás čekal v sobotu v Hipos aréně v Havlíčkově Brodě. V 15 hodin nastupujeme proti loňským finalistům juniorské extraligy Hrochům z Havlíčkova Brodu.

Od začátku zápasu jednoznačně dominovali nadhazovači obou týmů. Za nás to byl Cedric Nzambi, kterému  kečroval Vincent Karger. Sehraná dvojice si za zápas připsala neuvěřitelných 17 strikeoutů.
Ve druhé směně po homerunu Vincenta  získáváme první bod. Stav 1:0 pro nás nám  vydržel až do šesté směny, kdy soupeř využil naší chyby v obraně a vyrovnává na 1:1. Sedmá směna nic nerozhodla a za stavu 1:1  jdeme do Taibreaku.
Náš první pálkař dostává metu zdarma a tak máme běžce na první a druhé metě. Dalším pálkařem je Cedric.  Na rychlý nadhoz odpovídá rázným odpalem až do zadního pole, a stahuje dva body. Ty nám sice do dohrávky směny dávají relativně klid, ale musíme ještě zvládnou hru v obraně.

Hrochům se také daří kontaktovat nadhoz a odpalem do vnějšího pole získávají jeden bod. Pálící hráč se dostává na druhou metu a je v dobré skórovací pozici. K tomu je jen jeden aut. Dalšímu pálkaři se také daří odpálit. Je to nepříjemný v podstatě nechytatelný krátký luft za vnější obranu. I kouč Hrochů je tak pevně přesvědčen, že míč nelze chytit, že běžce z druhé mety posílá rovnou až domů. A najednou po neskutečném sprintu následovaným fantastickým zákrokem končí míč v rukavici Jannyho El Amina. Je to flyout. Příhozem na druhou metu, na kterou se už  běžec nemá šanci vrátit, zahráváme i třetí aut.  Konec zápasu.
Vyhráváme  3:2 a ujímáme se vedení v sérii na dva vítězné zápasy.

V neděli hrajeme od 16 hodin doma na Joudrsu. Po sobotní výhře a za velké podpory fanoušků se cítíme uvolněněji a jistěji. Brzo získáváme první body a dostáváme hru pod kontrolu. Pálkaři z Havlíčkova Brodu nedokáží odpovědět stejně, a tak zápas nakonec vyhráváme 7:1 a tím i postup do finále extraligy.

Moc děkujeme za podporu fanoušků a budeme rádi když nás přijdete podpořit i v neděli 27.9. od 16hod v bitvě o zlato.

Za tým Junioři Ivča
Junioři: naše první play-off Junioři: naše první play-off Junioři: naše první play-off Junioři: naše první play-off Junioři: naše první play-off Junioři: naše první play-off Junioři: naše první play-off Junioři: naše první play-off Junioři: naše první play-off