Juniorky - 3. kolo ligy kadetek - na kebab do Havl Brodu

Juniorky - 3. kolo ligy kadetek

O víkendu 25. a 26. 5. jsme s naším týmem vyrazily do Havlíčkova Brodu na náš již 3. letošní turnaj kadetek. Byl to poslední turnaj v základních skupinách, před rozdělením. Náš tým prozatím nepotkala ani jedna prohra, takže se již těšíme na jistě zajímavější zápasy.

V sobotu ráno jsme se sešly na Joudrs a společně vyrazily na cestu do Havlbrodu.

První zápas s domácím týmem “Hippos” jsme vyhrály 18:0.

Druhý zápas s Trutnovem jsme vyhrály 11:1.

A náš třetí a zároveň poslední sobotní zápas s Jabloncem jsme vyhráli 18:2.

Je nutno zmínit, že jsme si zvládly udržet koncentraci i bojovnost po celý den, což byl chvílemi docela problém.

Po vydatné večeři v kebab house jsme se ještě rozhodly navštívit místní bazén za účelem potřebné regenerace.

Večer jsme byly všichni tak utahaní, že jsme uvítaly nocleh v místní tělocvičně a vydaly se na cestu snů.

V neděli ráno jsme se nasnídaly, zabalily si věci a s chutí se vydaly na hřiště odehrát zbylé dva zápasy. První nedělní zápas s Jabloncem jsme vyhrály rozdílem po čtvrté směně 18:0 a čekaly jsme na náš poslední zápas turnaje, tedy finále.

Do finále s Trutnovem jsme sice nastoupily s chutí, ale po jistých událostech, které rozladily celý tým, jsme nebyly schopni se řádně koncentrovat a dát body. Nakonec se nám podařilo v tajbrejku dát několik hitů a zvítězit 4:2.

Sice jsme za vítězství v turnaji nedostaly diplom, ale vynahradily jsme si to zastávkou v McDonaldu cestou domů.

Zvláštní poděkování patří rodině Beránkových, která nám zapůjčila tranzit, upekla výborné muffiny a podržela nás fanděním. Také bychom chtěly poděkovat Pavlu Kalčevovi, kterému se po softballu již tak stýská, že se na něj jezdí alespoň dívat, za fandění a za vodu pro Toma S..

Turnaj odehrály: # 19, # 23, # 28, # 27, # 38, # 57, # 59, # 62, # 66, # 87, #91.

Trenéři: Tom S., Radim K. a Lucka J.

Silva smiley

Juniorky - 3. kolo ligy kadetek - na kebab do Havl BroduJuniorky - 3. kolo ligy kadetek - na kebab do Havl BroduJuniorky - 3. kolo ligy kadetek - na kebab do Havl BroduJuniorky - 3. kolo ligy kadetek - na kebab do Havl Brodu