Juniorky A: Hodnocení sezóny 2020/2021

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Sezónu 2020/2021 můžeme opět hodnotit jako úspěšnou!

Poskládali jsme opět velmi mladý tým, kdy loňské juniorky doplnila početná skupina bývalých kadetek. Máme velkou radost z toho, že hned 3 hráčky postoupily před, či během sezóny, do týmu Žen A. Kde se rozhodně se neztratily a pomohly k dalšímu titulu v Extralize.

Tým si opět sedl, a i během sezóny nebyla nouze o společné akce. Kromě oblíbených grilování jsme se zvládli postřílet na lasergame a hlavně vyjet znovu na oblíbenou dobrodružnou plavbu na kánoích.

Byla to již druhá sezóna, kdy byly obtížné podmínky pro přípravu a tréninky, ale tým se s tím popral skvěle. Hráčky makaly individuálně a když se situace uvolnila, tak i ve skupinkách. Opět jsme se zaměřili hodně na kondici a pálku. Jak to bylo možné, tak jsme zapojili i pole (kde nám pomáhaly trenérky Téra Jakešová a Eva Rendlová). Co nám chybělo, byly zahraniční turnaje, kde bychom se mohli potkat s jinými týmy než během sezóny.

Před sezónou jsme si opět stanovili ambiciózní cíle. Jednoduše vyhrát vše, kde se ukážeme.  V základní části Extraligy juniorek i 2. ligy žen jsme si vedli dobře a navázali na uplynulý ročník. Do Play off jsme vstoupili skvěle a v obou soutěžích se probojovali až do finále. Tady jsme měli letos situaci ztíženou, neboť finálová utkání obou soutěží byla naplánovaná na stejný víkend. Hrálo se i finále Extraligy žen, takže na případné posily „z hora“ jsme také mohli zapomenout. Nakonec byly obě série velký boj, který skončil 2 stříbry.

Týden poté jsme vstoupili do MČR U18. Zde se ukázala naše dobrá fyzická připravenost a turnajem jsme proletěli jako kometa. Po třech dnech jsme tak uzavřeli sezónu zlatou medailí. Navázali jsme tak na úspěch z MČR U16, kterého se naše hráčky také účastnily.

Letošní ročník se také početná skupina juniorek účastnila v barvách národního týmu Mistrovství Evropy U18. Tým pod vedením Tomáše Kusého vybojoval v domácím prostředí první místo. Skvělé bylo, že ostatní hráčky pomáhaly jako dobrovolnice a část toho titulu tak patří i jim.

Rádi bychom poděkovali všem hráčkám, které na sobě makaly a zvládly náročnou porci zápasů. Jítě za úžasná grilování . A také našim fanouškům za podporu!

Radim Krušinský

Juniorky A: Hodnocení sezóny 2020/2021Juniorky A: Hodnocení sezóny 2020/2021