Juniorky A: Hodnocení uplynulé sezóny očima hráčky

Uplynulá sezóna byla velmi úspěšná a plná zábavných momentů, na které nikdo z nás nezapomene.

Nejprve bych vyzdvihla naše letošní úspěchy. Krásné druhé místo v extralize juniorek a první místo v druhé lize žen a jako poslední turnaj letošní sezóny bylo MČR U18 v Ostravě, kde jsme obsadili první místo a to bez jakékoli porážky.

Po pár společných zimních soustředěních nás čekala jedna zajímavější akce a tou byly hory. Odtud jsme si odvezli plno zážitků z běžek a večerních aktivit.

Těsně před tím, než se nám rozjela sezóna jsme stihli navštívit zahraniční týmy a to italský tým Bollate a chorvatský tým Princ. V Itálii jsme si vyzkoušeli, jak hrát proti týmům na velmi vysoké úrovni a v Chorvatsku, jak hrát za velmi ztížených podmínek, například v hustém sněhu. V létě jsme se zase podívali do Rakouska, kde většina z nás má možná nejvíce vzpomínek za celou sezónu. Výlet nám začal dlouhým výjezdem z Prahy a poté zjištěním, že náš náčelník si zapomněl svoji tašku s veškerými věcmi na parkovišti Joudrs, takže následoval rychlý nákup všech potřebných věci pro přežití. Za celý víkend se vyskytlo ještě docela dost překážek, ale my se nenechali a celý turnaj si užili. Vsadím se, že na tento výjezd nikdo nezapomene.

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na této sezóně a učinili ji nezapomenutelnou a plnou úspěchů a zážitků.

Adéla Sobotková

Juniorky A: Hodnocení uplynulé sezóny očima hráčkyJuniorky A: Hodnocení uplynulé sezóny očima hráčkyJuniorky A: Hodnocení uplynulé sezóny očima hráčkyJuniorky A: Hodnocení uplynulé sezóny očima hráčkyJuniorky A: Hodnocení uplynulé sezóny očima hráčky