Nábor na softballový tábor 2021

Juniorky A - jdeme do finále Extraligy!

Softballový příměstský tábor - 2021

Čtvrtfinále Extraligy Juniorek

V pátek 4.9. jsme se vydali do Ostravy, kde nás čekalo play off na které jsme se všichni moc těšili. Večer jsme se pořádně najedli, probrali strategii a šli si lehnout abychom byli plni sil.
V sobotu náš čekal první zápas, do kterého jsme vlítli s Aničkou Zoulovou na prkně a koncetrovaným týmem, který povolil Ostravě pouhé 2 body. Krásný zápas, kde celému týmu sedla pálka tak skončil 20:2. Jely jsme s dobrým pocitem a první výhrou se vyspat do Prahy na druhý den.

V neděli nás čekal zápas na domácí půdě, kam dorazilo i spousta fanoušků (Dííííkyyy!). Do zápasu jsem vstoupily na 100%. V zápase bylo dost krásných zákroků a odpalů, mezi které patří 2 Homeruny Karolíny Dvořákové. Na prkně nás skvěle držela Klára Pospěchová, která švihala striky jeden za druhým. Náš druhý zápas dopadl 12:2 . Tudíž jsme si připsaly dvě výhry a mohly jsme jít slavit postup do finále, které nás čeká za 2 týdny s Chomutovem.

Celý víkend jsme zakončily oslavou, která se moc povedla.

Držte nám palce ve finále!!

Info k Play Off ZDE

Tereza Haspeklová
Juniorky A - jdeme do finále Extraligy!