Juniorky A - Joudrs Indoor Cup Women

Joudrs Indoor Cup Women - 25. - 26. ledna 2020

Poslední lednový víkend se nesl v rytmu halového turnaje. V sobotu jsme se sešli s velkým časovým předstihem, abychom si prošli týmové věci, pár holek hrálo totiž za týmy reprezentace STM U16, U18 a za Joudrs Orange.

Odpoledne došlo na naše zápasy. V prvním zápase jsme stály proti týmu STM U18. První zápas byl pro nás probuzení a rozjezd do turnaje. Zápas skončil 4:0 v náš prospěch a my měly na kontě první výhru. Dalším soupeřem pro nás byli Arrows Ostrava, v zápase jsme zvítězily 5:1. V posledním zápase dne, se se zpožděním utkal nás tým se Sabatem Praha. Dlouho byl zápas bez bodu. Jediný doběh utkání zaznamenal Sabat a tak jsme prohrály 0:1. Odcházely jsme s plno myšlenkami a odhodláním v neděli porazit všechny kdo nám vstoupí do cesty.

Neděle je sice od slova nedělat, ale nás čekalo hodně práce, protože jsme chtěly vyhrát. Do prvního zápasu jsme nastoupily proti našim juniorkám B aneb Joudrs Orange. Bohužel je se nedostaly dál jak na 1. metu a naše soupeřky jsme se snažily držet zkrátka. Zápas skončil 0:0, v nadstavbové skupině to nevadilo a my šly do dalšího zápasu s jasným cílem. Vyhrát a nedostat víc jak 2 body. Boj s STM U16 Red, měl sice pomalý rozjezd a my v prvních směnách obdržely 2 body, to bylo ale vše co jsme jim dovolily. V poslední směně jsme se rozpálily a zápas skončil za stavu 10:2. Díky tomu jsme se dostaly do finále.  Ve finále jsme si to znovu rozdaly se Sabatem. Od začátku zápasu byl cítit klid v poli a na pálce naopak velká chuť. Ta se nám po několika směnách vyplatila a díky hitu byl stáhnut vítězný bod. Zápas skončil 1:0 v náš prospěch a tak jsme obsadily 1. místo na turnaji.

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Děkujeme sponzorovi Play Ball za krásné batohy pro individuální ceny. Jako nejlepší hráčky turnaje byly vyhlášeny Klára Pospěchová (Joudrs juniorky A) a Eva Vostárková (SaBaT).

Děkujeme také Terce z ženského Áčka, která s námi hrála.

Za tým juniorek A, Štěpa.
Juniorky A - Joudrs Indoor Cup WomenJuniorky A - Joudrs Indoor Cup WomenJuniorky A - Joudrs Indoor Cup WomenJuniorky A - Joudrs Indoor Cup Women