Juniorky A - neporažené zlaté holky z Joudrs!

Extraliga juniorek - finále 19. - 20. 9. 2020

V neděli nás čekal zápas na domácí půdě, kam přišlo mnoho fanoušků! Děkujeme!

Za celý tým moc děkuji za krásnou sezónu. Velké díky patří našemu realizačnímu týmu, který nás na všechny zápasy připravil a ještě líp je odkačouvali.

Téra Haspeklová

Před sezónou jsme si stanovili cíle a jedním z nich bylo vyhrát Extraligu juniorek. Jsme hrdí na to, že můžeme říct "SPLĚNO"!

Sezónu jsme podřídili našim cílům a jsme rádi, že realizační tým i hráčky vytvořili skvělou bandu a makali. Nezastavilo nás ani to, že byla poznamenaná karanténami a podobnými omezeními...

Finále jsme zvládli tak, jako celou základní část. Výbornou obranou, které vévodila dobře připravená osa a větší chutí na pálce i při běhu po metách. Každopádně Chomutov byl těžkým soupeřem a zvláště v domácím zápase nás hodně potrápil. My ale věřili až do konce, šli za svým cílem. S posledním autem pak mohla propuknout naše radost naplno!
K dobré náladě v týmu přispělo i vzájemné hecování a sázky, kdy realizační tým po úspšném semifinále strávil finále s fešáckými kníry smiley

Děkujeme všem, kteří nám na naší cestě pomohli!

Dále bychom rádi poděkovali fotografům, kteří nám finále krásně zvěčnili:

Martina Macháčková Foto zde
Jan Beneš Foto zde

Za realizační tým Radim
V sobotu brzy ráno jsme se vydali do Kadaně, kde nás čekal zápas s Chomutovem. Cesta proběhla v pohodě a my dorazili na místo a začali se připravovat na zápas. Do zápasu jsme vlítli na 100% s Aničkou Zoulovou, která bobřicím nepovolila ani jeden bod. A proto výsledek zápasu byl 5:0! A my jeli domů s jednou výhrou a nabuzený na další den.
V neděli nás čekal zápas na domácí půdě, kam přišlo mnoho fanoušků! Děkujeme! Do zápasu jsme vstoupili opět s Aničkou Zoulovou na prkně, která perfektně odházela už druhý zápas a povolila pouhé 2 body, proto zápas skončil 3:2 a my si připsali druhou výhru.
Druhá výhra pro nás znamenalo, že jsem oslavovali titul! První místo v extralize juniorek bez jediné prohry!! Po zápase padlo mnoho fotek s medailemi, hodně smíchu a hlavně byla oslava titulu, která se mooooc povedla.
Téra Haspeklová
Juniorky A - neporažené zlaté holky z Joudrs!