Nábor na softballový tábor 2021

Juniorky B na Joudrs Cup U17

Softballový příměstský tábor - 2021

Juniorky B obhájily pro Joudrs první místo na 7. ročníku mezinárodního turnaje Joudrs Cup U17 a Maki Jasanská získala individuální ocenění MVP turnaje.

Především chceme vyzdvihnout u hráček zodpovědnost, s jakou přistoupily k plnění taktických pokynů Bendiče. Dále vzájemnou podporu v těžkých chvílích po chybách a také soustředěnost v play-off zápasech při úmorných tropických teplotách a neposlední řadě za pohodovou náladu v týmu během celého turnaje.

Postup ze základní skupiny přímo do semifinále a zároveň i soupeře pro semifinále jsme si zajistili výhrami nad Eagles a Akademií ještě před posledním zápasem základní skupiny. O výhře 8:2 v semifinále s národním týmem Německa jsme rozhodli třemi body ve čtvrté a šesté směně. Výhry 5:3 ve finále s holandským týmem Red Ravens jsme dosáhli podařenou první a čtvrtou směnou, kde jsme dotáhli po dvou bodech.

Náš velký dík patří Silvě Krušinské a Terce Haspeklové za pomoc a Evě Rendlové, všem organizátorům, dobrovolníkům a rozhodčím za krásný turnaj.

Gratulujeme Akademii k pěknému třetímu místu, Aničce a Káje gratulujeme k homerunu.

Výsledky z turnaje zde

Další fotky z turnaje zde i zdezde a také zde

J+T