Nábor na softballový tábor 2021

Juniorky B v Havlíčkově Brodě

Softballový příměstský tábor - 2021

Juniorky B si zajistily před posledním kolem základní části 2. místo ve své divizi a postoupily do finálového turnaje 2. ligy juniorek.

V sobotu 22.8. jsme se vypravily na turnaj v Havlíčkově Brodě. Hned po příjezdu nás zaskočil tým Sever Brno a bohužel se nám nepodařilo obhájit vítězství z minulého turnaje a podlehly jsme 0:8. Naštěstí jsme se dokázaly oklepat a následné 2 zápasy zvítězily. Proti Radotínu 12:4 a proti Havlíčkovu Brodu 9:0. V neděli nás čekal už jen jeden zápas - proti Snails. Soupeřkám jsme nakonec bohužel podlehly. Z turnaje jsme se tedy vrátily se slušným 3. místem.

Díky všem za super víkend!

Za juniorky B Verča Košťálová