Juniorky B v Radotíně

Náš první turnaj jsme zahájily v Radotíně.

V prvním zápase proti domácím se nám podařilo vyhrát, díky naši první povedené směně, kdy jsme ma dva outy daly 8 bodů.

V druhém zápase proti Kunovicím oba týmy přidávaly ve směnách bod po bodu. Zápas šel do dvou tiebreaků. Bohužel jsme nakonec podlehly.

V neděli jsme zahájily s Havlíčkovým Brodem. Vyhrály jsme 46:7.

Ve finále s Kunovicemi se dvě směny útoky neprosadily, pak šel soupeř do dvoubodového vedení, zápas jsme otočily, ale nakonec tříbodové vedení neudržely. Řekli jsme si, že budeme riskovat a naše Verča ukradla všechny mety až domů. V poslední směně zahrála Kelly důležitý aut na domácí metě.

Chtěla bych vám všem strašně moc poděkovat za krásný turnaj a za plno nezapomenutelných zážitků.

Za juniorky B Maki Jasanská

Výsledky ZDE