Juniorky Joudrs II.liga žen versus Čechie a PV Praha

O víkendu 13. - 14. května nás čekal v sobotu dvojzápas 2. ligy žen v Radotíně proti Čechii. První zápas jsme vyhrály 11:1, během zápasu bylo pár chyb, ale díky dobrému útoku jsme zápas měli ve svých rukách. Druhý zápas se nám však tolik nedařilo na pálce a s pár chybami v obraně vycházel Čechii zápas lépe a zůstalo to tak celý zápas, sice jsme dokázali aspoň nějakým bodem odpovědět, ale nestačilo to a zápas skončil 5:3 pro Čechii. V neděli na domácím hřišti jsme hráli zápasy s PV Praha, první zápas nám opět výborně vyšel, skvělá pálka nám vyhrála zápas už v šesté směně 12:2. Druhý zápas už ale vypadal lépe pro PV Praha. V šesté směně jsme šli na pálku za stavu 8:3 pro PV, nic jsme nevzdávali a snažili se zápas otočit. Výsledek 8:7 však na výhru nestačil. Víkendová bilance je pro nás tedy 2:2.

Zdraví Anet