10. 10. 2021 nás čeká softballový turnaj pro veřejnost Sportuje celá Praha 8 2021

Češky mistryněmi Evropy! ohlédnutí ...

ME juniorek do 18 let máme úspěšně za sebou po všech stránkách!

Veliké díky všem dobrovolníkům bez kterých by to nešlo.

Osobní poděkování od šéfky šampionátu Evči Rendlové: "Přátelé, moc vám všem děkuji za obětavou pomoc a velké nasazení při pořádání ME U18. Byl to hodně náročný týden, ale my jsme ho společnými silami zvládli na výbornou. Ze všech možných stran k nám doléhala slova chvály a uznání a zase jednou jsme ukázali, že v pořádání turnajů patříme ke světové špičce. Jsem hrdá na to, že mám kolem sebe lidi, na které se můžu spolehnout a kteří se neostýchají přiložit ruku k dílu. Ještě jednou velké díky! " Joudrs, Olé!

Finále se hrálo v sobotu 24. 7. v 17 hodin u nás ve Svoboda parku. O finálovém zápasu více najdete na Czech softball na této stránce.

České reprezentantky porazily v dramatickém finále Italky 6:3. Nádherný zápas, drama do poslední chvíle, skvělé publikum. A zasloužené We Are The Champions!

Krásné fotografie na Czech softball | Flickr: ZDE fotografové:Jan Beneš, Grega Valančič

Pan starosta Prahy 8 Ondřej Gros měl zřejmě šťastný nadhoz už před úvodním utkáním šampionátu se Španělkami, které náš tým porazil 19:5. Potom postupně Ukrajinu 8:1, Rakousko 15:0, Nizozemsko 8:0, Itálii 9:4 a Francii 15:0. V sobotním finále se pak znovu Češky setkaly s Italkami. Svou radost po finále neskrýval starosta Ondřej Gros: "Děvčata v čele s trenérem Tomášem Kusým mají můj velký obdiv za to, jakým způsobem prošla turnajem a jak zvládla napínavé finále. Je to krásný pocit umocněný tím, že se šampionát odehrál v Praze 8, která je významnou základnou českého softballu."

Šampionátu se účastnilo 11 evropských týmů.

Konečné pořadí XVI. Mistrovství Evropy juniorek U18 2021:

1. Česká republika

2. Itálie

3. Nizozemsko

4. Španělsko

5. Německo

6. Francie

7. Ukrajina

8. Polsko

9. Chorvatsko

10. Švédsko

11. Rakousko

GRATULACE!

Podrobné výsledky všech zápasů najdete na

na závěr bychom chtěli poděkovat všem partnerům šampionátu!

JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!