Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Češky mistryněmi Evropy! ohlédnutí ...

ME juniorek do 18 let máme úspěšně za sebou po všech stránkách!

Veliké díky všem dobrovolníkům bez kterých by to nešlo.

Osobní poděkování od šéfky šampionátu Evči Rendlové: "Přátelé, moc vám všem děkuji za obětavou pomoc a velké nasazení při pořádání ME U18. Byl to hodně náročný týden, ale my jsme ho společnými silami zvládli na výbornou. Ze všech možných stran k nám doléhala slova chvály a uznání a zase jednou jsme ukázali, že v pořádání turnajů patříme ke světové špičce. Jsem hrdá na to, že mám kolem sebe lidi, na které se můžu spolehnout a kteří se neostýchají přiložit ruku k dílu. Ještě jednou velké díky! " Joudrs, Olé!

Finále se hrálo v sobotu 24. 7. v 17 hodin u nás ve Svoboda parku. O finálovém zápasu více najdete na Czech softball na této stránce.

České reprezentantky porazily v dramatickém finále Italky 6:3. Nádherný zápas, drama do poslední chvíle, skvělé publikum. A zasloužené We Are The Champions!

Krásné fotografie na Czech softball | Flickr: ZDE fotografové:Jan Beneš, Grega Valančič

Pan starosta Prahy 8 Ondřej Gros měl zřejmě šťastný nadhoz už před úvodním utkáním šampionátu se Španělkami, které náš tým porazil 19:5. Potom postupně Ukrajinu 8:1, Rakousko 15:0, Nizozemsko 8:0, Itálii 9:4 a Francii 15:0. V sobotním finále se pak znovu Češky setkaly s Italkami. Svou radost po finále neskrýval starosta Ondřej Gros: "Děvčata v čele s trenérem Tomášem Kusým mají můj velký obdiv za to, jakým způsobem prošla turnajem a jak zvládla napínavé finále. Je to krásný pocit umocněný tím, že se šampionát odehrál v Praze 8, která je významnou základnou českého softballu."

Šampionátu se účastnilo 11 evropských týmů.

Konečné pořadí XVI. Mistrovství Evropy juniorek U18 2021:

1. Česká republika

2. Itálie

3. Nizozemsko

4. Španělsko

5. Německo

6. Francie

7. Ukrajina

8. Polsko

9. Chorvatsko

10. Švédsko

11. Rakousko

GRATULACE!

Podrobné výsledky všech zápasů najdete na

na závěr bychom chtěli poděkovat všem partnerům šampionátu!

JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!