Juniorky obsadily na 2. turnaji pěkné 6. místo

STAVBA HALY - 4. 11. 2023 OD 8:00 hod

Zápisy Mikro 2023/2024

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

V sobotu jsme měly sraz v 10:15 na hřišti v Radotíně. Kvůli dešti byly však zápasy o půl hodiny posunuty. Náš první soupeř bylo PV Praha. Tento zápas jsme jen se štěstím vyhrály 7:6. Následovala téměř čtyřhodinová pauza. Další zápas jsme odehrály s Kunovicemi a popravdě Kunovice jsou poměrně silný tým, přesto porážka 12:2 nebyl úplně čestný výsledek.

Druhý den extraligy juniorek jsme odehrály tři zápasy, a to v areálu Eagles v Krči.

Náš první zápas jsme hrály na zadním hřišti s Kotlářkou. Všichni jsme se snažily, jak jen jsme mohly a zápas ze začátku vypadal jakž takž dobře. Většina našich protihráček však patřila do týmu žen, a my, jako kadetky jsme tak byly v nevýhodě. Po jejich prudkých odpalech daleko do zadního pole jsme jim podlehly. Zápas byl ukončen rozdílem 2:12.

Následovala delší pauza, při které jsme si všechny hezky odpočinuly a nabraly síly pro další zápas. Se Storms jsme hrály na centrálním hřišti a zápas se nám povedl. V obrovském vedru jsme zabojovaly a vyhrály 8:0.

Nakonec jsme sehrály zápas s Kunovicemi a vedly jsme si mnohem lépe, než předchozí den. Myslím, že nás Kunovice dost podcenily, protože jsme již při první pálce daly 4 body. Následující směny byly sice horší, ale ke konci časového limitu bylo vyrovnáno 6:6. Naneštěstí jsme byly hosté a Snails v dohrávce vybojovaly osudový bod. Zápas tedy skončil 6:7 a o našem umístění bylo rozhodnuto.

V turnaji jsme skončily 6., což je jistě skvělý výkon. Náš tým se totiž skládal pouze z kadetek, narozdíl od týmů ostatních, které měly i hráčky z řad žen. Po minulém extraligovém turnaji jsme se i velmi polepšily a posunuly se v tabulce o 3 místa dopředu.

Za tým kadetek

Anička Mikeštíková a Pajky Menčíková

Juniorky obsadily na 2. turnaji pěkné 6. místoJuniorky obsadily na 2. turnaji pěkné 6. místo