Kadeti mladší: Havlíčkův Brod

Konečně jsme zpracovali napínavé reportáže z našeho prvního herního víkendu po karanténě!

Sobotní průběh zaznamenal a shrnul Luky a velmi trefně vystihl náš problém. Pokud dostaneme nářez hned v 1.směně, padne na nás "deka". Takže pro příští turnaje se zaměříme mj. na veselou, až rozvernou náladu v průběhu utkání. Nedělní atmosféru nám ve svém příspěvku vysvětlil Pavel. Možná to bude překvapení, hlavně pro ty, kteří tam v neděli byli. Nicméně, pokud budeme do budoucna hrát s takovou lehkostí a entuziasmem, s jakým Pavel píše příspěvky, máme vítězství v kapse. Lukymu i Pavlovi moc děkuji za články.

Sobota:

V sobotu jsme hráli první zápas s Havlíčkovým Brodem. Ten zápas jsme v první směně dostali 14 bodů, i protože soupeři dali grandslam, na oplátku jsme nedali ani jeden. Potom jsme dostali dohromady už jen 5 bodů. Po tomhle zápase jsme byli dost zklamaní, protože 19-00 není zrovna pozitivní. Další zápas jsme hráli se Spektrem. Zase jsme první směnu dostali spoustu bodů, oproti ostatním směnám. První směnu jsme dostali 6 bodů a znovu žádný nedali. V průběhu dalších směn jsme dostali pouze 2 body, ale bohužel žádný nedali. Takhle skončil první den turnaje.

Neděle:

Ráno jsme vstali se sebevědomím a šli jsme naplno do rozcvičení, po rozcvičení jsme vzali pálky a šli jsme pálit jako nikdy, pak jsme nastoupili na nástup. Jakmile jsme se rozběhli po hřišti, tak jsme si byli jistí, že ten zápas jen tak neprohrajeme, po první směně jsme prohrávali 6:0, ale nevěšeli jsme hlavu, věděli jsme, že to jde otočit a tak jsme zabrali na pálce, ale nevyšlo to, tak jsme šli do další směny, bohužel jsme tenhle zápas nevyhráli, ale šli jsme jako hrdí poražení. O přestávce panovala dobrá nálada, šli jsme na tribuně fandit JOUDRS A, ale bohužel prohráli o jeden bod. A tak jsme hráli s JOUDRS A, na ten zápas jsme se těšili, ale po druhé směně se zápas musel zrušit kvůli nepříznivému počasí. Tak pro nás skončil turnaj v Havlíčkově Brodě.

Kadeti mladší: Havlíčkův Brod